Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladékos kézzel simogattam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladékos kézzel simogattam a barátnőmet lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
Nos simogattuk egymásét és az én kezem előváladékos lett és úgy simogattan a barátnőmet. Mire számíthatunk?

2018. márc. 4. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem mondani hogy mindketten szüzek vagyunk.
2018. márc. 4. 12:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elélvezésre, ha a simogatást elég gyöngéden csináljátok, ki-ki a megfelelő helyen.

Viccen kívül, a lottóötösre nagyobb az esély. De, mint tudjuk, úgy 10-20 hetenként azt is megnyeri valaki, úgyhogy máskor mosd, vagy legalább töröld szárazra a kezedet.

2018. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha kerult sperma a hüvelyembe lehet terhes, de sztem főleg ha csak kint simizted kicsi a valoszinusege.
2018. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
#3 A te hüvelyedbe kerül sperma és más lesz terhes? 😂😂😂
2018. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
terhes!
2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem nem lessz belöle semmi mert most nagyon parázok nem akarok gyereket 16 éves fejjel...
2018. márc. 4. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2021. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!