Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szegeden hol lehet most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet most azonnal fogamzásgátló tablettát feliratni?

Figyelt kérdés
Az éjjel együtt voltunk a párommal és úgy éreztük kiszakadt az óvszer, a sötétben áttapogatta a párom, de nem érzett rajta lyukat, viszont azonnal abbahagytuk. Most csak nem hagyott nyugodni a történet és felöntöttem az óvszert vízzel és volt rajta egy lyuk. Szeretnék most elmenni tablettát iratni, de nem tudom, hogy Szegeden erre hol van lehetőségem, sosem fordult még elő ilyen velünk.
2018. márc. 11. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*72 órás tablettát
2018. márc. 11. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Most sem Szegeden sem máshol nem lehet! De a holnapi nap folyamán a háziorvosnál kaphatsz receptet.
2018. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati ügyeleten.
2018. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
#3assal értek egyet, a Semmelweis utcában intézhető a dolog.
2018. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült a Semmelweis utcában, most értem haza. Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)
2018. márc. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!