Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló (Diane 35)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló (Diane 35) szedésének 2 hónapjában, gyógyszerszünetben apró piros pöttyök (bevérzések) jelentek meg a lábszáramon, majd ezek elhalványodtak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Aztán a 3.levél elszedése után is megjelentek,viszont ezek már nem tűntek el, sőt,még egyre több jön ki rajtam.Nem tudom mi okozhatja ezt,mennyire veszélyes,mit tehetnék ellene.Segítséget szeretnék kérni azoktól,akinek volt már hasonló tapasztalata.A válaszokat előre is köszönöm!
2010. jún. 9. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd abba,allergén tünet,szerintem megnőtt a vérképzésed..nekem vas tabitól volt ilyenem 2tenyérnyi lila véraláfuás magától.szerintem bezavarta ahormonháztartást...hagyd abba és doki!pusz18/L
2010. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
NEM! Hónap közepén nem lehet csak úgy abbahagyni! Azonnal csattogj vissza a dokihoz, és majd ő megmondja, hogy abba kell-e hagyni, de gyanítom, hogy írni fog egy másikat, és azzal kell majd folytatnod. Lehet, hogy nem is a köv. hónapban, hanem még ebben a ciklusban, egyik napról a másikra.
2010. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!