Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet? Jangee fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet? Jangee fogamzásgátlót szedek, kb egy hete este elfelejtettem bevenni de 12órán belül pótoltam. Párommal rendszeres szexuális életet élünk, egyszer belém élvezett.

Figyelt kérdés
Ma reggel erős hányingerre ébredtem, hasmenéssel és hasi panaszokkal. Terhesség lehet, vagy inkább esetleg valami vírus?
2018. márc. 19. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami, de nem terhesség. Biztosabb, ha minden nap (amikor kell) azonos órában veszed be, mert attól egyenletes a hormonszint, de 12 óra nem akkora dráma.

A párod nyugodtan beléd élvezhet, amikor csak kedvetek tartja. Megvan annak a varázsa. ;))

2018. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha pótoltad akkor nem lehet baj,elviekben.

De ha kétségeid vannak,akkor tesztelni kell egyet,mert senki se lát beléd.

2018. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 12 órán belül pótoltad, akkor gyakorlatilag nem hagytad ki, ugyanúgy véd a fogamzásgátló. Terhesség biztosan nem lehet, annak nem is lenne tünete egy héttel a megtermékenyítés után, mert szerencsétlen pete még csak épphogy túllenne a beágyazódásom, és a HCG hormon sem kezd el termelődni.
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden oké hálistennek :))
2018. márc. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!