Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti ajanlanatok nekem a fogamza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ajanlanatok nekem a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Tobb eve parkapcsolatban elek egy fiuval es szeretnek valtani az ovszerrol mert nem erzem magamat biztonsagban meg kenyelmetlen mindig azt lesegetni, minden heten uj dobozzal venni stb.. 18 eves vagyok es csak 1 gyogyszer erzekenysegem van. Ajanlanatok nekem a gogyszert? Tenyleg olyan sok mellekhatasa van mint ahogy azt mondjak? Teljesen felboritja a hormonhaztartast? Kb. Mennyibe kerul egy honapra es mennyire megbizhato hosszutavon?
2018. márc. 24. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig az errol szolo kerdeseket, segítek: a jobb felso sarokban lehet keresni. :)
2018. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

"Ti ajanlanatok nekem a fogamzasgatlot?"


Nem, inkább menj nőgyógyászhoz, olyan javasoljon aki ért is hozzá. A legmegfelelőbb gyógyszert vizsgálatok elvégzése után tudja felírni, egy szakorvos, nem holmi tini a gyakorin.

2018. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy, nektek bevalt-e a bogyo? Mik a tapasztalataitok?
2018. márc. 24. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Minden nap nők százmillói vesznek be hormonális fogazásgátlót, óriási többségük sikerrel elkerüli a terhességet, és szintén alacsony azoknak a száma, akiknél mellékhatások jelentkeznek. Azok sem betegségek, hanem inkább kellemetlenek, ráadásul másik fajtára áttérve leggyakrabban megszűntethetők. Mindhogy több, mint 60 éve van tapasztalat, ki lehet mondani, hogy nincs bizonyítható káros hatása a nőkre, vagy a későbbi utódokra.

Ugyanakkor ismert, hogy a környezetet az eltelt idő alatt kimutathatóan szennyezte, és ez aggasztó. A szennyezés mértéke egyelőre alacsony, csak laboratóriumban muérhető, de ezzel biztosan foglalkozni kell.

Az ára úgy három- és ötezer forint között van egy hónapra, de vannak drágábbak is.

2018. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

1,

A nőgyógyászodal konzultálj eről, aki vérvizsgálat és egyéb szűrések után tud neked javaslatot tenni.

2,

4-es, "több, mint 60 éve van tapasztalat, ki lehet mondani, hogy nincs bizonyítható káros hatása a nőkre, vagy a későbbi utódokra"

Ez rohadtul nem igaz.


Nem fogok oldalakat írni, úgyhogy a legkomolyabbat emelem csak ki, trombózis.

A kombinált hormontartalmú fogamzásgátó(gyógyszer, spirál pl)akár 40%-al növeli a trombózis kialakulásának kockázatát, amiből később nagyon könnyen lehet tüdőembólia, amit nem nagyon szoktak túlélni.

Rohadt nagy rizikója van minden hormonos cuccnak, ezt érdemes tudomásul venni, ha belekezdesz.

2018. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5# azért nem "rohadt nagy", a trombózis kialakulása a nagyon ritka mellekhatasoknal van feltuntetve.. Ennyi erővel az utcára se lépjen ki az ember, mert baleset érheti.
2018. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Kedves #5, a trombózis valós mellékhatás, ezért arra vizsgálja is a nőorvos az igénylőt. Ugyanígy, ha jól tudom, ellenjavallt bizonyos májbetegeknél.

De ezek nem a hatásai a szernek, hanem a mellékhatásai. Amit írtam, az más, a hatásáról nem bizonyosodott be, hogy káros lenne.

Ha tudsz az ellenkezőjéről, írd meg, légy szíves, nehogy félretájékoztassuk a kérdezőt.

2018. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, 1 éve szedem, csak pozitív változást tapasztaltam. Én ajánlom. Abból a fajtából, amit szedek 7800 ft a 3 havi adag.
2018. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásszal mindenképpen beszélj erről.

Nekünk a hüvelygyűrű jött be a legjobban, annak a legalacsonyabb a hormonszintje.

2018. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!