Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki melyiket választaná első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyiket választaná első alkalomra? Gumi vagy tabletta? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
én személy szerint a fogamzásgátló tablettát választanám ha tehetném mert mindenhogyan szeretném érezni a partneremet az elsőnél amikor elvesztem vele. Nem tudom,hogy ti melyiket részesítenétek előnyben. A gumi meg egyszerűbb és praktikusabb. sajnos messze van tőlem de nagyon szeretnénk már. több éve együtt vagyunk és most érkezett el az a pillanat úgyérzem de sajnos ez az alkalom után megint nem látom pár hónapig úgy meg nem egészséges a tabletta meg igazáb nincs is értelme de gumival meg olyan érzés mintha nem vele veszteném el hanem egy vacak gumival
2018. ápr. 4. 02:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen gumi.

F

2018. ápr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Pharmatex hüvelykúp
2018. ápr. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelmű hogy tabi!
2018. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"de gumival meg olyan érzés mintha nem vele veszteném el hanem egy vacak gumival"

Ez jó nagy marhaság. Én a te helyedben a gumit választanám. Az első 1,5 évben én is gumiztam. Utána váltottunk fogamzásgátló tablettára. A Pharmatexet egyáltalán nem javaslom.

2018. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kb. 0,06 mm vastagságú óvszer miatt "nem éreznéd" a párodat, kár szexelned.
2018. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mehet a tabi is akár, én is azt használok, használtam, csak pozitív hatása volt eddig nálam.
2018. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Tabletta....44/f.
2018. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gumi! Több okból is javasolnám.

Egyrészt az első alkalommalommal jól jöhet a plusz síkosítás, ami a gumin van. Másrészt pedig, mivel ritkán találkoztok fölösleges terhelni a szervezeted a fogamzásgátlóval, plusz anyagi szempontból is olcsóbban megúszod.

Mivel még sosem szexeltél, így nem is tudhatod milyen érzés lenne a gumi, ne írd le előre! Nem kell bevenni azt a propagandát, hogy a gumival csak szar lehet, főleg ha még sosem tapasztaltad.

2018. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha nem alkalmi akkor tabletta. De azt se lehet egyből elkezeni szedni. Vérvétel kell, hogy trombózis hajlamos vagy-e, friss rákszűrés kell, és vérvétel a hormonvizsgálathoz, hogy milyen fajta kell neked pontosan. Aki ezek a vizsgálatok nélkül ír fel, azt felejtsd is el, mert az életedbe kerülhet. Egyik barátnőmnek felírta a doki, aztán rosszul lett, és kiderült a kórházban, hogy nem is szedhetne, mert nem alkalmas rá. Tehát ezekre a vizsgálatokra 1 hónapot kell rászánnod. És még az első hónapos szedéskor is védekezni kell mással, csak a második hónaptól hatásos.

Szóval mire minden oké lenne, az 2 hónap.

És gumival sem rossz. Ez egy baromság hogy a gumit érzed és nem őt.

2018. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!