Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma este veszem be az 5 szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este veszem be az 5 szem fogamzasgatlot. A menstruaciom első napján kezdtem el. Ma már szeretnénk szexelni már lehet ugye? A tájékoztatón azt írja az első naptól védve vagyok ha a menstruacio első napján veszem be

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, és a nők nagyon nagy részénél tényleg így működik. De inkább húzzatok még gumit az első héten, vagy akár az első hónapban ahelyett, hogy aztán hetekig aggódnotok kelljen. Amíg nem áll be az új egyensúly sok szokatlan tünetet tapasztalhatsz, és sokkal jobb, ha a terhességet kizárhatod.
2018. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hihetsz a tájékoztatónak. Bár a legtöbb orvos az első levél alatt kiegészítő védekezést szokott ajánlani. Én is így tettem, pedig az én tabim is papíron az első szemtől védett. De ez a biztos. :) Az első levél alatt legalább rögzül a szedés.
2018. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!