Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Elszúrta az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elszúrta az orvosom a gyógyszert

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve szedek fogamzásgátlót, és minden jó volt egészen novemberig, akkor kezdődtek a problémáim. Missee 0,10/ 0,02 gyógyszert írta fel nekem anno az orvos, ami jó is volt, de november körül elkezdődtek a problémák. Közben nyáron költözés miatt orvost kellett váltanom, akinek a hozzáállása olyan, hogy ha nem nyomok egy 5öst a kezébe, akkor meg is dögölhetek. Elmentem decemberben az új orvoshoz a kemény vérzészavaraimmal, ami annyit takar, hogy volt hogy 2 hétig is megvolt, és volt hogy 1,5 hónap is eltelt a 2 között és csak fele addig volt meg, mint kellett volna(3nap). Közölte velem, hogy ez teljesen normális, de engem nem hagyott nyugodni, elmentem magánnőgyógyászhoz, hisz nem a pénz hanem az egészség az első. Megvizsgált és mondta hogy lehet később nem lehet gyerekem annyira cisztás vagyok, és azt is említette, hogy ez a gyógyszer egy kb 50kgos nőnek való, olyan mintha cukorkát ettem volna esténként, igy valószínű a cisztáim akadályozták meg a terhességet nem a gyógyszer. Felírta a Missee 0,15/0,03as gyógyszert, majd közölték a gyógyszertárban hogy ez a gyógyszer nem létezik és soha nem is volt. Helyette akartak másikat adni, de én kételkedtem, elmentem másik patikába rákérdezni erre a Revidionra, ott azt mondták nincs helyettesítő gyógyszere a misseenek igy ő ezt nem ajánlaná. Ma kéne bevennem az első szemet az új levélből de se gyógyszer se recept. Szerintetek most mit csináljak? Hagyjak ki egy hónapot aztán kezdjem el a következőt amit adni fognak? Segítsetek, saját tapasztalatokat írhattok a tabletta abbahagyás és váltással kapcsolatban.

Bocsánat a hosszúságért, köszönöm hogy elolvastad, várom az értelmes válaszokat :(



2018. ápr. 8. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a régi dokihoz holnap
2018. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A régitől mentem át a magánhoz, mert leszarta az egészet

A normális, régi dokimhoz a lakcim miatt nem tudok visszamenni, már más körzethez tartozok

A dr. Horváth Gáborhoz jártam, tőle kellett eljönnöm, a lakcím miatt nem tudott fogadni.

Utána mentem a Béres Lászlóhoz, akit nem érdekel az egész, felőle fel is borulhatok

Most mentem a magánhoz aki jól elrontotta. Sakk matt :(

2018. ápr. 8. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a magánorvost rendelési időben és kérdezd meg. Ha eddig olyan gyógyszert kaptál, ami nem védett, akkor úgyse lesz gond abból, ha nem most kezded el.
2018. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Megvizsgált és mondta hogy lehet később nem lehet gyerekem annyira cisztás vagyok, és azt is említette, hogy ez a gyógyszer egy kb 50kgos nőnek való" - jezus krisztus. Valaki vegye el ettol a baromtol a diplomajat. En uj orvost keresnek, ajanlas alapjan, es elmondanam neki ezeket a torteneseket. Valoszinuleg labom kihord majd egy szivergorcsot, ha ezt meghallja.
2018. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz. Utolsó válaszolónak: igen, ez a bajom.. Nincs a környéken egy normális orvos. 18ezrembe került a rákszűrés és a vizsgálat. És erre felirt a gyenge gyógyszerem helyett egy olyat ami nincs is. Nem tudom már hogy sírjak vagy nevessek
2018. ápr. 8. 15:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa, lenne még egy kérdésem. Ugye mint említettem, felírta nekem az orvos a gyógyszert ami nem is létezik. Szombaton akartuk kiváltani mert vasárnap kellett volna elkezdenem, de szombat reggel(a pofáraesés előtt) voltunk együtt a párommal. Mivel ugye nem tudtam emiatt vasárnap bevenni, mennyi esélyünk van babára? Meddig él egy spermium? Becsúszhatott?
2018. ápr. 10. 05:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is ilyet szed, pedig 70 kiló körül van, és pont a verzesei miatt írták fel, rossz volt a menstruációja, össze vissza volt neki,illetve van cisztaja is. Én úgy tudom, ha elég nagy a ciszta, akkor azt ki lehet vetetni, ha kicsi, akkor nem kell vele foglalkozni.


Ami a gyógyszert illeti, szerintem hagyd ki ezt a hónapot, vagy inkább még kettőt hármat, addig keress egy rendes orvost, még akkor is ha utazni kell, kérj vérvétel!! alapján gyógyszert, illetve cisztakat nezesd meg. Bár ha ilyen ára lenne a gyógyszernek, én inkább huznek gumit...

Remélem segítettem, a legjobbakat

2018. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!