Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lenne egy kérdésem az baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem az baj ha tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettát és reggel 6 kor vettem be?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 14:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a második szedést úgy kezdtem hogy a menstruációm 2 napján kezdtem
2018. ápr. 24. 17:25
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Cica, minden le van írva a tájékoztatóban. Miért nem olvasod el?!
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
elnézést hogy kérdést írtam csak más véleménye is fontos
2018. ápr. 24. 19:45
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy ilyen kérdés esetében nem fontos más véleménye. Csak a tájékoztatónak szabad hinni! Ha itt poénból 8 ember azt írja, hogy véd a gyógyszer, de mégsem, és terhes leszel, ki lesz a hibás?
2018. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Benne van a tájékoztatóban minden. Ha nem olvasod el te gondod. Ha a menstruáció első napján kezded szedni, azonnal véd, ha nem az elsőn, akkor kiegészítő védekezés is kell egy hétig asszem. De ez mind le van írva. Ezek azért nem olyan pitiáner dolgok, amiket kockáztatni kéne, tanulj meg olvasni és egy ilyen ember légyszíves ne szüljön gyereket
2018. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!