Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik nem gumival szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem gumival szexelnek azok mivel?

Figyelt kérdés

gyógyszert szednek? hogy ha nem akarnak terhesek lenni,

még nagyon kezdő vagyok...



2018. máj. 1. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nővel.
2018. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló tabletta, spirál, Pharmatex kúp, stb. De erről a gogli részletesebben tudna tájékoztatni téged.
2018. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

A profik tablettával, amelyet a nőgyógyász ír fel a lánynak.

Van pasi tabletta is, csak valahogy ezt a pasik nem szeretik szedni.

A második legelterjedtebb talán a gumi.

Létezik még spermicid kúp, amelyet a szex előtt felteszel magadnak, de ennek fertőtlenítő szaga van és szex közben kifolyik a hüvelyedből... nem annyira kellemes.

Van női óvszer is, ilyet még nem próbáltam.

Van a spirál, amely azonban szerintem nem biztonságos és rengeteg horror történetet hallani.

A megszakított közösülés is gyakori, ennek előbb-utóbb gyerek szokott a vége lenni.

Szóval összefoglalva, amíg fiatal vagy és/vagy nem akarod a szervezetedet hormonokkal bombázni, addig van a gumi.

Utána meg van a tabletta. És van fogamzásgátló tapasz is.

Mással nagyon nem érdemes kísérletezni.

2018. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3. mielőtt hülyeséget állítasz,hogy van pasiknak tabletta csak nem szeretik szedni, nézz utána a férfi fogamzásgátlás módszereinek...

Egyes egyedül ami a női hormonális tabletta %-át hozza, az a vasektómia, ami 99%-ban nem helyreállítható.

2018. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!