Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlónál a placebo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlónál a placebo hét alatt is védve vagyok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Uh ez fájt...

Igen akkor van a megvonásos vérzésed ez ugymond szünet a szervezetednek a nagy dozisban bevitt hatoanyag és hormon mellett

2018. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Fogod a tájékoztatót és elolvasod. Olvasni és írni ugye egyszerre tudsz? :O
2018. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de az nem volt odairva... Nem kell rogton hulye kent kezelni oke? Köszönöm...
2018. máj. 6. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a placebo hét? Tudod mit jelent a szó? Mert nem úgy tűnik. És igen, ott van leírva a tájékoztatóban. Én férfi vagyok és elolvastam én is mikor a párom anno vett.
2018. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fogamzásgátlómhoz is oda van írva. Olvasd el RENDESEN. Mi a neve annak amit szedsz?
2018. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KarHleight... Amúgymeg mit kell kioktatni?? Nem egyszerűbb ha megírják, hogy igen vagy nem? Nem kell rögtön kritizálni
2018. máj. 6. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb. A fogamzásgátló tabletta annak való, aki tudja értelmezni, amit a tájékoztatóban olvas. De igen, a szünetben is védve vagy...
2018. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megsertodni kell hanem elfogadni amit irunk, peldaul ertelmezzuk a gyogyszert elejetol a vegeig. Igen vednek..
2018. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!