Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a Menstruációm, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a Menstruációm, még csak 1 hónapja szedek fogamzásgátlót (ez az első csomag), ebben a ciklusomban nem volt szexuális kapcsolatom. Folytassam a következő levelet?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok még képben a témával...

Válaszokat köszönöm:)



2018. máj. 9. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg mi döntsük el hogy akarod e szedni ?

Eddig minek szedted?

2018. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy valamivel tisztában,akkor el kell olvasnod a betegtájékoztatóját a gyógyszernek.Persze,ezt amúgy sem ártana.


A tabletta szedése alatt nincs menstruáció,hanem megvonásos vérzésed van,amit a mesterséges hormonok szabályoznak.


Az a lényeg,hogy a 7 napos szünetben(vagy 4 naposban,nem tudom melyik ez a tabletta) jelentkezzen a megvonásos vérzés.

Ha nem jelentkezik,akkor írja a betegtájékoztató,hogy mi a teendő.

2018. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány nap van még az új levél elkezdéséig?
2018. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Roxanelle tablettat szedek. Meg van 3 tabletta van hatra. A csomag tartalma 3 level, 21+7 van benne.

Normalis valaszokat szeretnek nem pedig leteremto...stb egy egyszeru kerdest tettem fel amire nem veletlenul nem tudom a valaszt. Elolvastam a betegtajekoztatot es nem talaltam hogy ilyenkor mi a teendo. Ezert irtam ki...

2018. máj. 10. 15:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Es azert tettem fel ezt a kerdest hogy hatha felmerul hogy elfogyott azon a levelen a tablettam es hogy akkor mi a teendo. Meg nem szedtem fogamzasgatlot es ezert nem tudok egyet s mast
2018. máj. 10. 15:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet en vagyok vak vagy nem tudom, de nem hiszem hogy olyan nagy bunt kovettem el hogy kiirtam egy ilyen kerdest
2018. máj. 10. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzésnek a 7 napos szünetben kell megjönnie. Te a 4. napon tartasz. Még van 3 napod. Szóval don't fos. Nekem mindig az 5-6. napon jön meg a vérzés. A tájékoztató azt írja, hogy átlagosan a 2-3. napon szokott jelentkezni. De nem vagyunk egyformák, reagálhat rá máshogy a szervezetünk. Ha nem jelentkezik a vérzés, a 8. napon, mielőtt beveszed az új levél 1. szemét, csinálj egy tesztet. Negatív lesz, ezt borítékolom. De legalább megnyugszol. Ezesetben is elkezdheted szedni a következő levelet. Az első hónapban normális lehet, hogy kimarad a vérzés, hiszen a szervezetedet összezavarhatja a fogamzásgátló.
2018. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató:


"Mi a teendő, ha nem jelentkezik vérzés a placebo tabletták szedése alatt?

- Ha az összes aktív, rózsaszín tablettát pontosan bevette, nem hányt, nem volt súlyos hasmenése, és nem szedett más gyógyszert, nem valószínű, hogy terhes.

- Ha a várt vérzés kétszer egymás után nem jelentkezik, előfordulhat, hogy teherbe esett. Azonnal keresse fel kezelőorvosát. Ne kezdje el a következő csomag szedését, amíg nem bizonyosodott meg arról, hogy nem terhes."

2018. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást :) Ma megjött :)

Szedjem végig a fehér tablettákat vagy most már kezdhetem az új levelet?

2018. máj. 11. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kezdheted!!! Kötelező végigszedni mind a 28 tablettát. Olvasd már el a tájékoztatót...
2018. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!