Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Lefeküdtam barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefeküdtam barátommal és kiszakadt a gumi, esemény utáni tabblettához már késő és nem vagyok olyan viszonyban a szüleimmel h beszéljek velük erről. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
belédélvezett? hat, imadkozhatsz.. ennyi..
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Dugj sunt a seggedbe!
2010. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Máskor majd előbb gondolkozz, okoska!
2010. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen elmennék a nőgyógyászhoz, hátha tud még segíteni, de nem értelek, hogy másnap miért nem rohantatok el 72 órás tablettát feliratni.


Felelőtlen és buta vagy és éretlen!


Ha kiszakadt elég egyértelmű, hogy baj van, az mégcsak nem is kétesélyes mint a megszakítás.


Ha nem jön meg, másnap reggel csinálj egy tesztet, nem tudom hány éves vagy, de nem hinném, hogy fel tudsz nevelni egy gyereket, úgyhogy szólok, hogy az abortuszt is CSAK a 12. hétig csinálnak, és kb. 30000 Ft-ba kerül.

2010. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem ha nem jön meg, hanem az esettől számitva 2 héten belul.
2010. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A lecseszéssel nem lesz neki jobb...Persze megjegyzem hogy megérdemled.

Szerintem beszélj a szüleiddel, legalább talán helyrehozhatod a kapcsolatodat velük, hidd el érdemes.Nekik is és neked is szügségetek lesz még egymásra.Aztán amit tehetsz hogy imádkozol hogy most megússzátok és veszel majd egy tesztet ha nem jön meg.Mást nem tehetsz...

2010. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4 nap után jutott eszedbe hogy kiszakadt?
2010. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Szívás,de hogyhogy csak most jöttél rá hogy kiszakadt?:S Egyből kellett volna az esemény utáni,az meg szinte biztos hogy terhes vagy.
2010. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem 30 ezer...

első terhesség megszakítás ingyenes...Ha jogosult segélyre,pl anyagi helyzete miatt attól függöen csökkentik, amúgy 38 ezer forint.(legalábbis nővéremnek annyi volt)

2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de nem ingyenes.. :DD
2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!