Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy csak ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak ezzel az egy fajta gumival nem fáj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fajta gumit kipróbáltunk már, de csak egy fajta van,amelyikkel nem fáj nekem. Ez a Lifestyles ultra vékony..

Van valakinek valami ötlete,hogy mit csinálhatnánk,hogy ne fájjon más gumival se?


2010. jún. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
hogy fáj? amugy nem mindegy? ha van egy olyan ami jó akkor azt kell használni, lényeg h védekezzetek
2010. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát a hüvelyem fáj...

Azért szeretnék valami más ötletet, hogy másik gumit használni,mert sajnos a pénztárcánk nem igazán engedheti meg, hogy lifestylest vegyünk.. :S

mivel még mind a ketten tanulunk, és munkánk az nincs...


(ő 19,én17)

2010. jún. 14. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy allergiás vagy a síkosítókra, vagy magára a gumi anyagára.Mondjuk a Lifestyles jó minőség, lehet hogy a rosszabb minőségű gumikkal van gondod.
2010. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sztem nagyon érzékeny a makkod, és ez az ultra thin nem dörzsöli ki. Gombád is lehet vagy valami ha ilyen érzékeny. Szinte tünetmentes, csak néha észlelhetsz apró piros pöttyöket. Kend be canestennel párszor és utána nézd meg milyen a szex. Lehet hogy mivel ezzel a gumival többet érzel, nem dörzsölöd annyira a nőben és nem sérül meg. Még allergiára gondolok, mert valamivel másabbak lehetnek ennek a típusnak az összetevői. Passz, más nem jut eszembe
2010. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Főzős Laci ***** válasza:
A Lifestye's és a Durex óvszerek a kiváló mjnőségűek,és használhatsz síkosítót is (Durex) és a DM üzletláncban van nagyobb,gazdaságosabb kiszerelés,plusz még pontokat is gyűjthetsz érte!
2010. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.- lány vagyok.:)

4.- durexet próbáltuk, azzal is fájt :S

próbálok rájönni,hogy mi lehet az oka, de nem tudom... síkosító nem igazán kell,mert mindig nagyon felizgat a párom :D

2010. jún. 15. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
használjatok maschulant jó minőségű és 10 db kb 7-800 szal nem olyan drága, de ilyen 400ft alatti gumikat felejtsd el azok noname-k és gyerekcsinálók szal nem jó minőségűek
2010. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem használtok külön síkosítót,még lehet a síkosító a ludas, mert a márkásabb óvszerek eleve mind síkosítottak.
2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!