Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sumetrolim és Jangee fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sumetrolim és Jangee fogamzásgàtló együtt?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a torkom de nem kezdtem el szedni a sumetrolimot a fogamzásgàtló miatt. Mára viszont màr nagyon rosszul vagyok, ìgy bevettem az első szemet. Nem találom, hogy lehet-e együtt szedni a kettőt, vagy mennyire befolyásolja ez a fogamzásgàtló hatását.

Csütörtökön voltam együtt a baràtommal.

Köszönöm ha tud valaki segíteni!!


2018. máj. 21. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha üti is a fogamzásgátló hatását, a csütörtöki aktusból már nem lesz terhesség. Használjatok gumit a Sumetrolim szedése alatt, és utána még egy hétig. Az a biztos.
2018. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Igen a csütörtöki szex miatt voltam inkább ideges. Ment a zöld. :)
2018. máj. 21. 11:34
 3/5 tamas85hmvhely ***** válasza:
44%

Gyorsan ránéztem a gyógyszer leírására. Elméletben gyengítheti a fogamzásgátló hatását. De a biztos válaszért holnap hívd fel a háziorvosodat és kérdezz rá.Erre telefonon keresztül is tud válaszolni, nem kell személyesen bemenned. Ez azért fontos, mert ha tényleg gyengíti a fogamzásgátló hatását, akkor a Sumetrolim szedése alatt és az az követő hétben ajánlott kiegészítő fogamzásgátlási módszer használata (óvszer).

A csütörtöki történések miatt pedig már nem kell aggódnod.

2018. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A héten tuti nem lesz szex mert egyre rosszabbul érzem magam. lehet személyesen kell felkeresnem újra a háziorvost és nem telefonon :(

Köszönöm szépen neked is a tartalmas válaszod. rendes vagy :)

2018. máj. 21. 22:31
 5/5 A kérdező kommentje:
A csütörtökkel kapcsolatban aggódtam, de megnyugtattatok. Mindig figyelek pl hogy ne szedjek más gyógyszert, ne hagyjak ki szemet stb. ez az első ilyen alkalmam. azzal már nem lenne gond ha óvszert kène használni. de majd ha teljesen meggyógyulok :)
2018. máj. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!