Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta vagy a gumi a biztonságosabb védekező eszköz?

Figyelt kérdés

Szerintem a gumi, mert ha az elszakad, akkor azt legalább észrevesszük.


Ti mit gondoltok?


2018. máj. 24. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gumi mástól is véd és elég masszív. Ne hidd, hogy könnyen szakad :)
2018. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gumi. Gondolj bele, ha elfelejted bevenni a tablettát, és későn veszed észre, akkor már ott a baba, amit el kell vetetni vagy megtartani, attól függően hogy mit vállalsz be. Ha a gumi elszakad, akkor azt észreveszitek és jöhet az amúgy nagyon káros hormonbomba (esemény utáni). Ráadásul a gumi véd a nemi betegségek nagy részétől is. Ja és a pasi csak kihúzza, belerakta egy zsepibe és kidobja. Míg ha beléd élvez, az ugye folyik ki, nem bújhatsz hozzá egyből mert ki kell menned a mosdóba, hiszen ha ott maradsz az ágyban akkor minden tiszta trutyi lesz...
2018. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gumi,ráadásul a hormonrendszeredet sem "teszi tönkre".
2018. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a kulcs nélküli erényöv.

Amúgy a gumi mert az a nemi betegségek ellen is ad védelmet.

Hpv oltás fontos már kamaszkorban,gumi az ellen sem feltétlen biztonságos.


De én speciel a tablettára szavazok mert azért csak más mind2 félnek..,de ez egyéni megbeszélés kérdése.

2018. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gumi.
2018. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gumira szavazok.
2018. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő gyakorlatilag tökéletesen biztonságos, mindaddig, amíg betartják az alkalmazás feltételeit.

A tablettáról el lehet felejtkezni, ki lehet hányni, hasmenés kiürítheti, más gyógyszer kiütheti a hatását.

A gumit esetleg későn veszi fel a férfi, vagy föl se veszi, az aktus végén leeshet, és más gondok is adódhatnak. Kiszakadni egyébként nem szokott, különösen nem közösülés közben...

A Pearl-index tartalmazza a tökéletes és az átlagos használat nyomán bekövetkező terhességeket, százalékos formában. 1% azt jelenti, hogy 100 nőből egy év alatt 1 esik teherbe. A Pearl-indexet sok évig, sok tízezer nő adatait fölvéve állapították meg, nem érdemes vitatni.

A Wikipédián meg lehet találni.

2018. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!