Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Nagy az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításos módszert használunk, de mindig csak ilyen 4-5 percig nehogy baj legyen belőle. Azonban most elég felelőtlenek voltunk. Először kézzel csináltam majd elment és lenyeltem. De utána nem néztük meg hogy rendesen letörölte e ahogy szoktuk. Egy hét múlva kéne megjönnie. Kéne bevennem esemény utánit? Egyszer már vettem be 2 hónapja. Az ilyen felelőtlen fiatalokos válaszokra nem vagyok kivancsi. Koszonom!

2018. máj. 31. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit lenyeltél, attól nem leszel terhes.


Ezt nyilván te is tudod, szóval ha aggódsz, akkor a sztoriból kimaradt lényeg.

2018. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg pont a lényeg hiányzik, hogy mi miatt is kellene igazából az esemény utáni tabletta. A megszakítás túl nagy rizikó, ha nem akarsz gyereket. Azt ugye tudod, hogy annyira tönkreteszi a hormonjaidat, hogy 6 havonta lehet bevenni NAGYON indokolt esetben? Komolyan 2 hónap után megint be akarsz venni egyet? Adjak pénzt gumira?!
2018. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért izgulok hogy lenyeltem, hanem mert utana rendesen volt szex, es maradhatott spermium rajta
2018. máj. 31. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem rajta,hanem benne!Érted?Nem tudod kitörölni a péniszből a spermát,így a következő menetnél beléd folyik.


Simán teherbe eshettél.2 hónapon belül nem írnak fel újból esemény utánit,te szerencsétlen.

2018. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kezdjél el gyűjteni abortuszra,kb.30000Ft.Fél éven belül nem vehetsz be még egy tablettát.


Jó hír,hogy terhesség alatt sem kell védekeznetek..

2018. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felelőtlen fiatalok.
2018. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
A #4 es jól írja. Ilyenkor belül maradhatnak spermák, amik ki is jöhetnek a kövi alkalommal előváladékkal. Szóval igen. Van rá esély, hogy teherbe estél.
2018. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyenkor tényleg bent maradhat a spermium, amit pisiléssel tudna kiüríteni a srác, nem törölgetéssel.

Van rá esélyed hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy nincs semmi baj, sajnos ezt nem fogjuk tudni megmondani.

2018. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az is sokat számit melyik ciklusnapon csináltátok szerintem.

De amúgy várj egy hetet és ha nem jön meg akkot teszt

Az eseményutánit meg ne vedd be megegyszer ha nem akarsz maradandó károsodást magadban....

2018. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát igen, van esély rá hogy terhes vagy. Esemény utánit leghamarabb 6 hónap után lehet bevenni. És következő alkalommal használjatok óvszert vagy menj el nődokihoz és írass fel fogamzásgátlót. Vagy nem tudom hány éves vagy?. Viszont ha most terhes vagy akkor az egyetlen megoldás az hogy megszülöd és felneveled. Ott van még az abortusz is viszont én nem tudnék egy kis életet megölni csak azért mert felelőtlen voltam.
2018. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!