Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót írt fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót írt fel a nődoki kb masfél hónapja. Egy hónap letelte után a 7napos tabletta nelkülj napon voltam együtt a parommal, természetesen óvszer nélkül. Valaki mondja mar el?!

Figyelt kérdés
Szörnyű hogy a gyógyszer azt írja hogy az első tabletta beszédese után mar ved mashol meg azt olvastam hogy 1-2honap a hatóidő. Nektek mi a véleményetek?

2018. jún. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatót is olvastad? Vagy csak a neten olvastad az önjelölt "doktorok" irományait? A nőgyógyász mit mondott róla? Mert valamit 100%, hogy mondott róla.
2018. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Istenem. Mi adhat erre pontosabb választ, mint a tájékoztató, amit a gyógyszerhez adnak? Ami abban van, annak kell hinni. Ha a menstruáció első napján kezdted el, az első szemtől védett vagy. A dokik az első levél alatt szoktak kiegészítő védekezést ajánlani. Te már azon is túl vagy. Mitől félsz? Nem hiszen a tájékoztatónak? Sem az orvosnak?
2018. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azon aggódsz, hogy ebben a hét napban nincs tabletta, akkor mi véd?

Ne izgulj, ez így van kitalálva. Nyugodtan játsszatok, nem lesz semmi baj.

Az orvos túlbiztosítja magát, amikor kiegészítő védekezést javasol.

2018. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nődoki, hogy egy hónapig kiegészítő védekezéssel. Sosem megy el bennem. Az első szex gumi nélkül csak akkor volt mikor már beszedtem az egy havit, jött a 7tabi mentes nap, és akkor. Ilyenkor nem kell aggodnom igaz? sosem maradt ki egy tabletta sem
2018. jún. 5. 07:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egyszer: minden napon véd, amíg betartod a használati útmutató ajánlásait. Azokon a napokon is, amikor nem veszel be tablettát, amikor a megvonásos vérzés van (esetleg épp nincs). Nem úgy működik, hogy vettem be tablettát, véd, nem vettem be, nem véd. Ennél kicsit bonyolultabb.

Szedd úgy,ahogyan elő van írva, és minden áldott napon véd.

2018. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.válaszadó. hogy érted hogy ..megvonasos verzes (vagy epp nincs)?
2018. jún. 14. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzés időnként van, akinél nem is jelentkezik.
2018. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!