Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig marad védett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig marad védett a fogamzásgátló szedése után a lány?

Figyelt kérdés

Barátnőm kb 2 hete hagyta abba a fogamzásgátló tabletta szedését. Nem szeretnénk gyereket, még nem állunk készen rá, ráadásul egyetem mellett nem tudnánk felnevelni, nincs még önálló életünk, emiatt én biztos ami biztos a héten már óvszert használtam.

Csakhogy ma kiszakadt. Lehet belőle baj? Kb két héttel a fogamzásgátló szedése után lehet már terhes vagy még védett?


2018. jún. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztatóba van írva ilyesmi? Nőgyógyász mondott erről valamit? Egyetemre jártok akkor legyen annyi sütnivalótok, hogy nem itt kérdezgettek, ráadásul azt se írtátok milyen gyógyszer. Mondjuk nem mintha az számítana. Söprés dokihoz.
2018. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első menstruáció végéig + pár nap. Márpedig mikor abbahagyja, pár nap és mensizik.
2018. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem véd a 7 napos szünetben, ha nem kezdi el utána a következő levelet. Magyarul akkor védett utoljára papíron a gyógyszer, amikor az utolsó szemet bevette. Hogy mikor volt ovulációja (vagy volt-e egyáltalán), azt senki sem tudja. Ha nem élveztél bele, ne terhelje le a hormonjait még egy esemény utáni tablettával is. Én legalábbis tuti nem venném be.
2018. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre orvos tud válaszolni.
2018. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szünetben sem véd, ha nem kezdi el a következő levelet. Azaz az utolsó szemig volt védett. Be kellene vennie a tablettát.
2018. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!