Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba szeretném hagynia bogyót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba szeretném hagynia bogyót, de így lehet? Ha nem veszem be a gyógyszert 7 nap után lehetek terhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, hogy abba hagyom a bogyó szedését, mert többet árt, mint használ.

Már bevettem az utolsó szemet, és most vagyok abban a 7 napba, viszont együtt voltam a párommal. Hétfőn együtt voltunk, bennem ment el és este megjött.



2018. jún. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted ide nőgyógyászok járnak? Mi lenne ha felkeresnél egy nőgyógyászt?
2018. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek sehogy sem, akkor bármelyik alkalommal teherbe eshetsz.

Felelőtlenség a köbön.

2018. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes,hiszen nem fogod folytatni a gyógyszert.

Ha nem szedsz tablettát és nem védekeztek más módon sem,akkor értelemszerűen lehetsz terhes.


Viszont azt nem tudjuk,hogy pontosan mikor fog visszaállni a peteérésed,szóval lutri.

2018. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már miért lenne felelőtlenség? Te tudod mi az a fogamzásgátló?


Van még egy levél, de nem akartam beszedni, nyilván így már muszáj lesz, csak gondoltam megkérdezem, hogy ha amúgy megjött így lehetek e.

2018. jún. 13. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:

"Már miért lenne felelőtlenség? Te tudod mi az a fogamzásgátló?"


Arra értette,hogy nem szeded folyamatosan a gyógyszert,de hagyod,hogy beléd élvezzen a barátod,miközben nem terveztek gyereket.

2018. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
OMG, ha ennyire nem értetek hozzá, akkor minek szóltok bele? :o
2018. jún. 13. 14:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Pls valaki olyan, aki szed vagy szedett bogyót..
2018. jún. 13. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálad valami nagyon nincs rendben,kérdező..

Lehetsz terhes,hiszen nem szeded folyamatosan a gyógyszert,ezen mit nem értesz?


Ha folyamatosan szednéd továbbra is,akkor is jelentkezne a megvonásos,szünetben pedig nem tilos a szex ,de attól még ugyanúgy teherbe eshetnél,ha nem folytatnád a gyógyszert.

Ez nem menstruáció,hanem megvonásos vérzés.


Ha valaki kihagyja véletlenül a szünet utáni első szemet,tehát nem is pótolja 12 órán belül,akkor is az a legelső kérdés,hogy voltak-e együtt a szünet alatt,mert ha igen,akkor lehetséges a terhesség.


Nem ártana kicsit olvasgatnod a témában,mert annyira nem vagy képben,mint azt te gondolod.

2018. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg abban a hét napban is védett vagy, ez a típusú gyogyi hosszú hatású. Ebben a hét napban kell megjönnie ugyebár. Ha folyamatosan szeded hónapok óta, akkor védett vagy végig. Hiszen a hét napban vérzel, ergo akkor már lecsengett a peteérés (vagy nem is volt, gyogyifüggő).

Te úgy tervezed, hogy a 7 nap letelte után nem folytatod a következő levelet. Attól kezdve nem vagy védett.


Igen, tudom, hogy a 7 napban is lehet terhes, de lehet bármikor, csak kicsi az esélye. Ha valaki kötekedne.

2018. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló CSAK AKKOR VÉD A SZÜNETBEN, HA ELKEZDED SZEDNI IDŐBEN A KÖVETKEZŐ LEVELET.

Szóval ha nem akarsz gyereket, akkor szedd be a következő levelet is és majd mikor beszedted az utolsót, onnantól kezdve védekezni kell máshogy.

2018. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!