Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9-en szexeltem, vedekeztunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9-en szexeltem, vedekeztunk gumival, de kilyukadt, nem elvezett belem.10 orara ra vettem be esemeny utani tablettat. Mennyi esely van hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap (16-an) jott valami olyasmi mint a menstruacio, kicsit barnas is volt. De ma mar nem verzek, ez mi? Lehet hogy a tabletta mellekhatasa?

Ja es kb mikor csinalhatok terhessegi tesztet?

19/l



2018. jún. 16. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. Semennyi. De ha nagyon aggódsz, két héttel az aktus után már csinálhatsz tesztet. Az esemény utáni hatalmas hormon adag, ami akár hónapokra összezavarhatja a szervezetedet. Bármi hasonló problémád van, ez okozza és nem a terhesség.
2018. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esélye,hogy terhes lehetsz kb 0. És igen az a tabletta hatása volt.
2018. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, az esemény utáni egész biztosan megoldotta a dolgot, bár mivel beléd sem élvezett, felesleges volt bevenni is, csak jó nagy adag hormonnal terhelted a szervezeted. A vérzés amiatt volt.
2018. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos attól, hogy "nem élvezett beléd" még létre jöhet terhesség, tehát mindenképpen jól tetted, hogy írattál esemény utáni gyógyszert. Az előváladék is tartalmazhat ondót. Az is igaz, hogy a tabletta egy hormonbomba amitől jól összekuszálódott a szervezeted, a kevés vérzés attól volt. Megfog jönni normálisan, attól függően, hogy mikor történt a "baleset", peteérésed volt e vagy sem...
2018. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!