Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál jelzőszál eltünt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál jelzőszál eltünt?

Figyelt kérdés
Egy éve van spirálom,néha ellenőrizni szokták a jelző szálat.Pár hete még a méhszájamnál éreztem a jelző szál végét,ma viszont tudomásul után nem találtam.Tiszta ideg vagyok.Elmozdulhatott?Semmi tünetek sincs,nem fáj semmim.Ti szokták ellenőrizni a jelző szálat?
2018. jún. 17. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsen mert a doki tul rovidre vagta

Uh ellenoriztek vagy 4x de a helyen van


Ha zavar kerj egy UH ellenorzest

2018. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ellenőrizni, nem mondta az orvos, hogy kell ellenőriznem magamnak. De szoktam érezni, ha hüvelytablettát használok. Nem biztos, hogy van tüneted, ha elmozdult, ha továbbra se érzed, szerintem menj el ultrahangra, az a biztos.
2018. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1es!

Ha nincs jelzőszálad,hogy fogják tudni levenni neked a spirált?

Nekem most pont ez aktuális. Nem tudják levenni mert nem érik el a jelzőszálat.így sajnos altatásos beavatkozással fog csak menni.

2021. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!