Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászhoz hogy kell menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz hogy kell menni?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra értem, hogy busszal, kocsival, gyalog, biciklin... Hanem magára a vizsgálatra.

Életemben először fogok elmenni, mert elmúltam 18 és már nem vagyok szűz, viszont felnőttel nem tudom ezt megvitatni, mert édesapámmal élek és konkrétan a barátaim sem tudnak segíteni, én vagyok a bagázs legidősebb tagja.

Csak odamegyek rendelési időben és ennyi? Sorszámot húzok, beszólítanak, beszélek a dokival, majd megvizsgál, esetleg elküld laborba? Mintha neadjisten' bőrgyógyászhoz mennék vagy fül orr gégére? Vagy időpontot kell kérni, mintha magán dokihoz mennék?

Totál be vagyok majrézva, nem akarok odaállítani és csak állni, mint magányos lompos a lagziban.



2018. jún. 17. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosnál voltál már gondolom... maga a folyamat ugyan az... csak itt nem a fogadat és a szájhigiéniád vizsgálják... ne fossá béke van!
2018. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas alvázmosás, tiszta (és nem szexi) fehérnemű, különben ugyanaz mint a többi.

Egyes helyeken kell időpontot kérni, máshol meg nem kell.

Tájékozódj előre a neten, hogy ahova menni akarsz, ott ez hogy működik?

Sok szerencsét!

2018. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kocsival, ha nincs akkor BKV
2018. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!