Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 3fázisú gyógyszernél lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3fázisú gyógyszernél lehet azt, hogy nem tartok szünetet?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már? Egyszeri alkalomról lenne szó...

Milligest gyógyszert szedek)


2010. jún. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ez a három fázisú gyógyszer? Mert én csak 3 fázisú villanyvezetékről hallottam ezidáig. :D ÜDV23F
2010. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt szedem! Én még nem próbáltam,nem is áll szándékomban,de szerintem ezzel is ugyanúgy lehet mint a "normál" gyógyszerekkel!

2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:)

Azért kérdeztem mert úgy tudom, hogy a hagyományos gyógyszereknél lehet pár nappal is továbbszedni,viszont a 3fázisúaknál csak úgy lehet h 2 levelet szünet nélkül végigszedni.

Sosem próbáltam még,ezért kérdeztem h nem lesz-e valami mellékhatása így?

2010. jún. 17. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szedtem régen és én is el akartam csúsztatni a vérzésemet, de az akkori nődokim nagyon nem javasolta! azt mondta, hogy trifázisos tabiknál ez nagyon bonyolult és komoly cikluszavar lehet az akció vége! azt is mondta, hogy egyfázisú tabiknál lehet ezt inkább megcsinálni, de azoknál se javasolt. szerintem te se nagyon kísérletezz!

elsőnek: dugulj el, lószart se értesz ehhez.

2010. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

énis Milligestet szedek már több mint 1éve.Énis csusztattam de csak 2napot, vagyis nem 7napig tartott a szünetem,hanem csak 5napig és a 8. helyett a 6.napon kezdtem a kövi levelet.Szerintem azt semmiképp ne csináld h nem tartasz szünetet,ha csusztatni akarod akkor max 1-2napot csak.

L/18

2010. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csusztatasoknal erossen vigyazz,nagyon osszegabalyitja a hormonhaztartasod es bonyodalmakat okozhat
2010. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!