Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes fogamzásgátló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes fogamzásgátló, de melyiket?

Figyelt kérdés
Pajzsmirígy alulműködésem van. Tablettát nem szeretnék. Ki melyik hormonmentes védekezésben bízik?
2018. jún. 30. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nincs szex, nincs gyerek.
2018. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Pharmatex hüvelykúp, vagy krém.
2018. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát legjobb a gumi, de gondolom ezt te is tudod. Az a legbiztosabb.

A Pharmatexes termékek szerintem nem rosszak, egy próbát megérnek, de lehet hogy viszketést okoz vagy hasonlók.

2018. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumi! A Pharmatex nem megbízható.
2018. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is pajzsmirigy alulmukodesem van kérdező de nyugodtan lehet szedni fogamzás gátlot csak rendben kell lennie a hormonjaidnak. Ezt azzal erheted el hogy rendszeresen jársz endokrinologushoz és a gyógyszert amit fel ír beveszed rendeltetés szerűen. Aztán a fogamzásgátlót is rendesen szeded. Legjobb úgy lenne ha nem egymás után venned be hanem bőven eltelik egy öt óra a kettő között. Én pl reggel szedem a pajzsmirigyeset általában mindenkinek reggel kell és a másikat meg este felé torekedj arra hogy nagyjából pontosan szedd tehát ha nyolckor vettem be az első tabit akkor a következő napokon is akkor vedd be este 🙂 de ezt a doki is el fogja mondani. Sok sikert!
2018. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Hasonló problémám van. Én Pathentex (olyan mint a pharmatex, azt is hasznaltam csak az csípett) mellett estem teherbe.... Igaz, hogy 5 év alatt 1x, de akk sem ajánlom. Nekem spirál lett. Helyre hozta az össze vissza menzeszem. Goldlilyt kaptam. :)
2018. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is első sorban. Menzesz miatt lett felirva a tabletta és azóta rendszeresen meg van. Semmi gond vele. Na meg persze nem esek teherbe legalább is kevésbé mintha nem is védekeznék. 🙂
2018. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tabletta nem hozza rendbe a menstruációt, hanem kikapcsolja a természetes ciklust, és helyette megvonásos vérzés van (ami nem menstruáció!). Nem oldja meg a problémát, csak elfedi.
2018. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer.

Nekem más jellegű gondjaim voltam a fogamzásgátlóval. Az óvszer tökéletesen bevált.

2018. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!