Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagy butaságot csinálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy butaságot csináltam? Paracetamol tartalmú gyógyszert vettem be és utána együtt voltam a barátommal?

Figyelt kérdés

Bevettem a fogamzásgátlót reggel,majd este egy megfázásra szánt paracetamol tartalmú gyógyszert.

Utána együtt voltunk a barátommal

Csak utána jutott eszembe,hogy nem is néztem meg,szabad e így.

Most aktus után egy héttel szúrkál a hasam alja.

Szerintetek lehet baj ?


2018. júl. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
olvasd el a fogamzásgátló betegtájékoztatóját, és ha nem írja a paracetamolról akkor nem amiatt van.
2018. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!

A Paracetamol nem antibiotikum...

De szedjed még, mert föl vagy fázva, azért szúrkál. (Legvalószínűbb.)

Jövő héten vegyél a drogériában, vagy a Tescoban, stb. egy tesztet, és pisild le, reggel. Aztán nézegesd az egy csíkot. :)

2018. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolhatta. Egyszerre illteve egy fel oran belul nem javallott mas gyogyszert bevenni. Az alhasi fajdalomnak tobb oka is lehet. Ha felfazas az alhasi fajdalom melle csipodo erzes is parosul vizeleskor ,illetve gyakori vizelesinger.. Ha tovabbra is faj en elmennek a haziorvoshoz,aki valoszinuleg antibiotikumot ir fel ra. HA viszont nincsenek mas tunetek,csak a fajdalom nodokihoz menj.
2018. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!