Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! Ti amikor elkezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti amikor elkezdtetek szedni fogamzásgátlót, mit tettek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval, a kérdésem az lenne, hogy van itt olyan, aki amikor legelőször kezdte szedni a tabikat a mensi első napján a legelsőt.. Es az első héten már védekezés nélkül szexelt? Lett belőle probléma? Én most tartok az 5.szemnel, és holnap már szeretnénk szexelni, gumi nélkül, de nem elvezne belém

2018. júl. 13. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tájékoztató? Orvos mit mondott??!
2018. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tájékoztató szerint ha a ciklus elő napján veszem, azonnal védett vagyok. Így is tettem

Orvos meg 8 napot mondott

2018. júl. 13. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés??? Az ittenieknek tán jobban hiszel???
2018. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak velemenyekre vagyok kíváncsi
2018. júl. 13. 22:45
 5/13 anonim válasza:
fogamzásgátló válogatja, én nem a menstruáció első napján kezdtem szedni, hanem kb utána, 10 napot vártunk és jó volt. és ez már másodszor is jó volt.
2018. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor már védett, köszönöm :3
2018. júl. 13. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a tájékoztatóban az állna,hogy csak 8 nap után ad védelmet,még akkor is ,ha a ciklus első napján veszed be,a doki meg azt mondaná,hogy azonnal véd,akkor meg a dokinak hinnél,ugye..?
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, akkor is inkább a tajekoztatonak
2018. júl. 13. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Yadine-t szedek. A doki azt mondta, az 1. levél alatt használjunk gumit. A tájékoztató szerint az 1. naptól védett volna. Én a dokira hallgattam, de utólag már bánom. Nem kamu, amit a tájékoztatóba írnak, lehet hinni neki.
2018. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de miert bántad meg? Honnan gondoltad?
2018. júl. 14. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!