Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után hasmenés okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Délután óta éreztem,hogy fájt a hasam, ezért órákkal később vettem be a fogamzásgátlót,nehogy gond legyen. Lassan alszok, úgyhogy már muszáj volt bevenni, ki ne maradjon, viszont most a bevétel után fél órával hasmenésem volt. Tegnap szexeltünk a barátommal.

Lehet így probléma?

A tájékoztatóm szerint 4 óra a felszívódási idő :(



2018. júl. 13. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizes jellegű volt a hasmenés?Mert akkor mindenképpen pótolni kell.
2018. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem volt vizes. Hígabb volt, meg görcsöl nagyon a hasam. :/ még várhattam volna ezzel a hülye gyógyszerrel.


Ilyen priviket miért kell írni?

"Szia

Tegnapi szexel.nem lesz gond nyugi.

Mikor terveztek megunt egyutt lenni?

Nem szoktad kimosni magad utana? Hany eves vagy?"


Elég érdekes ha valaki azt hiszi hogy arról fogok csevegni vele hogy mikor leszek együtt a barátommal.

2018. júl. 13. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Valószínű azert írta, hogy tanacsot adjon, hogy vegyel be masikat vagy sem.
2018. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nyilván. azért lényeges hogy hány éves vagyok meg kimosom-e magam.

Van az embernek elég baja az ilyenek nélkül is. De végülis megirta, hogy a tegnapi szexszel nem lesz gond....

2018. júl. 13. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pótold a szemet, különben igenis lehet gond a tegnapi szexből.
2018. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon ideges vagyok.

A bevételt számítva 12 órán belül lehet pótolni? Mert akkor még be tudom venni. De már aludni sem tudok.

2018. júl. 14. 04:24
 7/9 A kérdező kommentje:

Bevettem egy pót szemet most. Fél 11-kor szoktam bevenni este, most meg fél 5 van. A tájékoztató szerint 12 órán belül lehet pótolni, csak igy egy levél gyógyszerem mehet a kukába mert abban csak 20 szem lesz.

Valaki aki még olvassa ha tudjon válaszoljon. Így szerintetek nem lesz akkor gond? Mert a sírás kerülget már. Nem élvezett belém a barátom amúgy. Orvost most hogy hivjak? Ráadásul szombat van. Barátomnak is hiába írtam, alszik ugye.

Lassan 2 éve szedem, és bőven nagykorú vagyok, de ilyen még sosem fordult elő velem. :(

2018. júl. 14. 04:41
 8/9 anonim ***** válasza:
12 órán belül pótoltad a szemet. Ne fossál, így semmi bajod nem lesz, hiszen a szervezeted megkapta a napi hormon adagját. A 20 szemes levelet tedd el pót levélnek. Jól fog jönni egyéb ilyen esetben.
2018. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattál!

Csak mégis sajnálom azt az egy levelet, hogy ott fog állni a szekrényben évekig. :/ De mondjuk így is jobb, mint idegeskedni, hogy mi lesz.

2018. júl. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!