Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek jól tettem, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, h vettem be eseményutáni tablettát, vagy felesleges volt?

Figyelt kérdés
Tegnap a vőlegényemmel pár pillanatig gumi nélkül csináltuk, h szerinte lesz ami lesz. Viszont aztán az aktus után elkezdtem gondolkodni, h még nem lenne ideje a babának, mivel a sulit beszeretném fejezni, összeházasodni és utána. Meg egyébként is, amennyire vonzanak a kisbabák, annyira nem tudom még magamat elképzelni anyai szerepben. Még "megijeszt". Reggel az első utam a gyógyszertárba vezetett és vettem eseményutáni Escapelle tablettát. 12 óra sem telt el az aktus és a tabletta bevétele között. A párom szerint felesleges volt bevennem, mert 1-2% az esély, h teherbe estem attól a fél perctől... Én viszont azt gondoltam, h nekem kell felelősnek lennem és bánnám, idegeskednék ha nem jönne meg, amit 1 hét múlva várok.. Jól tettem, h bevettem vagy tényleg felesleges volt?
2018. júl. 19. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Az elméd megnyugtatása szempontjából jó hogy bevetted.

De ha nem ment el benned, nem voltál ovu közelbe, és a párod sem élvezet el a menet előtt akkor szinte 0 az esélyed.


Ha utána olvasol a teherbe esésnek és azon az oldalon, hogy lehet terhes valaki akkor rájössz, hogy ez nem olyan egyszerű. Szóval ajánlom figyelmedbe a kismama blogokat, honlapokat, ha valóban érdekel hogy mi történik a testeddel.

2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj igen, nem ment el bennem és számításaim szerint peteérésem sem volt. Kb. szerintem fél percnél is kevesebb ideig csináltuk gumi nélkül, de legyen fél perc. Mégis "nyugtatásképpen" bevettem.


Köszönöm a választ :)

2018. júl. 19. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Szóról szóra így készült a második gyerekem. :) Csak nálunk 8 év házasság után nem volt gond. :)

Legközelebb ne engedd gumi nélkül, hogy lesz, ami lesz, mert te húzod a rövidebbet.

2018. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem irigylem a vőlegényed, pár pillanatra rakhatja be gumi nélkül...

És még el akar venni? :)

2018. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna be ennyi hormont pár másodperc miatt. Mondjuk én nem is szexelek védekezés nélkül soha. Lehet, hogy nagyon össze fogja zavarni a ciklusaidat, azon ne lepődj meg.
2018. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Mielőtt bevettem, alaposan elolvastam a használati utasítást és realizáltam, h a hormonzavar fennáll. De sok esetről hallottam, ami "pár másodpercből" adódóan gyerek fogant. Plusz arra sem hagyatkozom, h "ennyi idő alatt másnak sem lett baj".


A 8. házasságos kommenthez: Nekem sem lett volna probléma, mert minden megoldható. De ha van választásom, akkor egyelőre élek vele.

2018. júl. 19. 08:49
 7/9 A kérdező kommentje:
4. És neked ehhez mi közöd?
2018. júl. 19. 08:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezentúl mindig védekezzetek rendesen, mert az esemény utáni tabletta félévente 1x vehető csak be. De nyilván minél ritkább, annál jobb.
2018. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Tudom, mindennek utána jártam :)) Eddig mindig védekeztünk, csak most egy kis hév elkapott minket. Így utólag vissza gondolva nem érte meg, h nagyadag hormont vegyek be, vagy ha nem, akkor idegeskedjek, h ettől lehetek-e terhes vagy sem. Szóval semmilyen szempontból nem járt nagyobb örömmel mint gumival
2018. júl. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!