Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és óvszer mellett barnázok és enyhe vérzés is társul hozzá. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm után 3héttel jelentkezett ez a barnázgatás,enyhe vérzés ami már két napja tart.Nem tudom menstruációnak gondoljam vagy másnak.5.-dik hónapja szedem a fogamzásgátlót eddig nem volt semmi probléma vele emellett óvszert is használunk tehát a terhesség kitárható.Mi lehet ennek az oka?
2018. júl. 22. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Fogamzásgátlós, óvszer, szerintem mégkell eseményutáni tabletta is, hogy biztos legyen.

Mekkora hülyék az ilyenek. Annyira túlgondolják és túlidegeskedik. :D

2018. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az utolsó menstruációm után 3héttel jelentkezett"


Ha 5 hónapja szeded a fog.gátlót, akkor neked nincs menstruációd, helyette megvonásos vérzésed van.

Egyébként minek szeded, ha úgyis gumit használtok?

2018. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek ne azon akadjatok le hogy mindkét fogamzásgátló módszert alkalmazzuk hanem inkább segítsetek abban hogy körülbelül mi lehet ez a barnázgatás
2018. júl. 22. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer belefér pár nap barnázás,ha havi szinten előfordul,akkor kérdezz rá a dokidnál.
2018. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszerszünetben jelentkezett a barnázás, akkor nincs gond, az volt a megvonásos vérzésed. Ha a gyógyszer szedése közben jelentkezett, akkor köztes vérzés volt. Nagy ritkán normális, hiszen mű ciklusod van, amit a bevitt hormonok irányítanak. Fel nem tudom fogni, miért használjatok mindkét védekezést, külön-külön is tökéletesen megbízhatóak, ha mindent betartotok.
2018. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy tabletta volt ami kimaradt és egyszerre vettem be a kettőt és azért döntöttünk mindkettő mellett szerintem inkább ez mint meggondolatlanul cselekedni majd vakarni a fejünket,hogy baba lett és most mi legyen
2018. júl. 22. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Na akkor a kimaradt tabletta miatt volt köztes vérzés. Nem vitted be a kellő hormont, így a szervezet elkezdte leválasztani a méhnyálkahártyát, ahogy a szünetben is tenné. Mondjuk ilyen esetben tényleg nem árt a gumi minimum 1 hétig. De utána el lehet hagyni. Tök jó érzés, amikor gumi nélkül élvez beléd a pasi. Használd ki, hogy nincs peteérésed.
2018. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a tabletta kimaradás az úgy történt,hogy amikor mentem tablettát iratni azon a héten szabin volt a nőgyógyászom és nem tudtam kiíratni csak a következő héten így a szünet nem 7napot tartott hanem 8at de mikor sikerült kiváltani rögtön bevettem és utána a megszokott időben a másikat is vagyis egy nap kettőt.most nem tudom hogy abba hagyjam vagy ezalatt is szedjem vagy hagyjam abba
2018. júl. 22. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már elkezdted a levelet, akkor szedd végig, ne foglalkozz a köztes vérzéssel. De remélem azt tudod, hogy mivel nem kezdted el a szünet utáni 8. napon, így nem védett a 7 napos szünetben. Fú, tényleg inkább használjatok gumit, mert a tabletta helyes szedése nem az erősséged.
2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Épp ezért használunk óvszert.Erősségem csak ebben a hónapja sajnos így alakult máskor mindig órára pontosan szedtem :)
2018. júl. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!