Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fogamzásgátlót szedek, a harmadik héten elhagytam egy darabot, és nem találtam meg, szerintetek ahogy lent írom jó? Mert ezt olvastam valahol

Figyelt kérdés

Ha a 21. gyógyszert nem tudom beszedni, tehát csak 20-at szedek be és 7 nap szünet helyett csak 6-ot tartok akkor úgy ugyanakkora védelmet nyújt a tabletta, csak egy nappal hamarabb fog megjönni? Mert valahol ezt olvastam, csak az másik tabletta volt és ott egy doki írta hogy 8 nap helyett 7 nap szünetet tartson

(Nem éltem szexuáli életet mióta szedem, szóval még veszély nincs, csak két hét múlva már együtt lennék barátommal)


18/L

Előlre köszi, ha megteszed hogy válaszolsz



#fogamzásgátló #Elveszett szem
2018. aug. 5. 19:38
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldottam, azert koszi :D


Most a kovi havibol kiveszek egyet, mert kivan szamolva kb mikor akarom hogy megjojjon es igy pont jo, szoval most beveszem a 21-et

A kovi honapba meg ugye csak 20 lesz, de akkor nem hagyok szinetet beveszem a kovi 21-et is es akkor kimarad egy mensim ugye

2018. aug. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!