Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon rosszul vagyok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok, az este egyutt voltunk a baratommal es bennem ment el mert fog. Gatlot szedek. Keres az, hogy ha antibiotikumot veszek be es a fogamzasgatlohatasat csokkenti teherbe eshetek-e? Tenyleg normalis valaszokra lenne szuksegem.

Figyelt kérdés
Olvastam itt mar olyant is h a spermak tobb napig is kepesek eletbe maradni, es ha a fogamzasgatlo hatasa csokken teherbe eshetek-e?
2010. jún. 20. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem megbántásként írom,de ha tényleg normális válaszokat vársz akkor először is neked kéne normálisan a kérdést föltenni. Mert ez így nem az.
2010. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha több napig szedtél antibiotikumot, akkor a fog. gátló hatása csökken. Nekemis kellett az antibiotikumabbahagyása után még 7 napig óvszert is használni. Énn akkor 4 napig szedtem antibiotikumot.
2010. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen normalis kerdes, az hogy te nem vagy normalis kedves elso az egy dolog teny es valo.kommentalni tudsz, de valaszt irni nem igazan
2010. jún. 20. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom h az antibiotikum csokkenti a hatasat, mar olvastam olyant itt h a spermak tobb napig kepesek eletbe maradni, ha ez igy van a fogamzasgatlo hatasa lecsokken es a tegnapi eset miatt utolag teherbe eshetek-e. erre lettem volna kivancsi, de majd csak emgoldom, itt valaszra neszamitsak, mert teszik a nagyot egyesek h milyen hulye kerdes stb, kozbe nalik sehol semmi, biztos tudassal szulettek az ilyenek
2010. jún. 20. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdezd az orvost, mert bizonyos antibiotikumok csökkentik a hatékonyságát a fogamzásgátlónak. előfordulhat peteérés, következésképpen lehetsz terhes.
2010. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!