Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig szükséges kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szükséges kiegészítő védekezés, ha fogamzásgátló mellé antibiotikumot szedek?

Figyelt kérdés

Tegnap írt fel doki antibiotikumot, Klimicin 300, bölcsességfog miatt. Egyelőre nem kezdtem el szedni, mert lehet nem is kell. Ha elkezdem, napi 4X kell szedni 4 napig, szóval elég brutál, gondolom kinyírja a fogggátlót.

1,5 hétig szedem még a foggátlót, után jön a megvonásos vérzés. Ha ezután elkezdem a következő levéllel, akkor már újra védett leszek?


2018. aug. 11. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A teljes antibiotikum kúra alatt, illetve még utána 1 hétig. De erősebb antibiotikum esetén még 2 hétig is ajánlott az antibiotikum abbahagyása után.
2018. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És akkor ez független attól, hogy közben pont szünetet tartok a fogamzásgátlóval?

Szóval ha elkezdem az új levelet, akkor is kell még kb egy hétig plusz védekezés?

2018. aug. 11. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hol tartasz a fogamzásgátló szedésében.
2018. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtad a dokinak, aki felírta az antibiotikumot, hogy fogamzásgátlót szedsz? Egy hónapja nekem is kellett bölcsességfog miatt, szóltam és olyat írtak fel, ami elvileg nem gyengítette a hatását. Ha legközelebb ilyen lesz, szerintem szólj, hátha írnak fel olyat.


A megvonásos vérzést követően is védekezettek még egy hétig, vagy ne menjen el benned.

2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


A nagy fogfájásban a szex volt az utolsó gondolatom, csak később jutott ez eszembe. De végül nem kellett elkezdenem szedni :)

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

2018. aug. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!