Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hatása lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hatása lehet ez?

Figyelt kérdés

3. hónapja szedem a fogamzásgátlót és kb 1 hónapja depressziós tüneteket veszek észre magamon. Hangulatingadozás, ingerültség stb.

Ráadásul a multkor a 'menstruációm'elmulta után 2 nappal egy tök furcsa pecsétes vérzésem volt. Se elötte se utána nem volt semmi ilyesmi. Ez is a gyógyszertől lehetett? Roxanelle-t szedek, minden szemet bevettem eddig.

Jelenleg külföldön vagyok, igy nem tudok dokihoz menni még 1 hónapig, ezért kérek itt tanácsot


2018. aug. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen

A fogamzásgátlóknak rengeteg tünetüj van

Köztük ez is!!!

De hát mindent a pasi kényelméért nem de?

Persze sok más módszer van még

Én a hormontartalmú mesterséges szarokat hanyagolnám

Ha jót akarsz és nem akarod tönkre vágni a szervezeted csak azért hogy ne legyen gyerek meg a pasinak jó legyen

Egyébb nőgyógyászati gond miatt Se

Inkább vzsgáltasd ki nagad mert a fogamzásgátló nem szünteti meg a bajt nem gyógyulsz meg

Csak el fedi a tüneteket és csak azt hiszed h jo


24N

2018. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a fogamzásgátlótól lehet a hangulatingadozás és az ingerültség is. A köztes vérzés az első 3 hónapban normális.
2018. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, én 8.hónapja szedem már.

A lényeg, hogy próbáld meg kezelni és ne felejts el bocsánatot kérni.

Pl. én előre szóltam a szüleimnek, hogy bocsi, de ingerült leszek stb. A barátomnak is mondtam, hogy próbáljon meg türelmes és sose bántó lenni, mert csak hisztizni fogok a hormonok miatt. Ha már miatta/miattunk szedem, ennyit elvárhatok cserébe, nemde? :)


Szóval rajtad áll, mennyire tanulod meg kezelni önmagad. Türelem.


A pecsételés valóban nornális az első 3 hónapban. Én az első hónapot konkrétan végigvéreztem...:(


Kitartás!

2018. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első, én nem a pasim miatt szedem, hanem én akartam elkezdeni :D

a többieknek köszönöm a választ

2018. aug. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!