Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót kezdtem szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót kezdtem szedni ebben a hónapban viszont mielőtt elkezdtm kozosultem a párommal de nem élvezett belém a tabi elfogyott és késik már 4 napja lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedtem meg január február március-ba de akkor rendesen 2-3 napra megjött .az orvos javasolta hogy ne szedjem 3 hónapig szóval csak augusztusba kezdtem a mensim első napján (kezelés szempontjából főként)

2018. szept. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Össze van zavarodva a ciklusod a mesterséges hormonoktól,amikkell hol tömöd magad,hol nem.

Ez állhat a probléma hátterében.Már csak azt nem értem,hogy miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?Biztos hallottál már róla.

2018. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ácsi! A tabi nem hat visszafelé, ha a szedése előtt voltatok együtt akkor simán lehetsz terhes (az előavaladék miatt).

A kérdésben azt írod ebben a hónapban (most ugye szeptember van) kezdted el szedni, a leírásban pedig augusztust írsz, most akkor mi van?

Hogy érted, hogy elfogyott a tabi? Mármint a hatóanyag tartalmú, és nincs placebo sem?

Egyébként attól is késhet a megvonásos vérzés, mert hozzá kell szoknia a szervezetednek a fog.gátlóhoz.

2018. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzésnek a szünet valamelyik napján kell kezdődnie. Nekem az 5-6. napon szokott kezdődni. A 3 hónapos szünet totálisan értelmetlen volt, csak összezavartad vele a szerveredet.
2018. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy korábban szedtél tablettát és a szünet valamelyik napján jött meg, az nem azt jelenti, ha újra elkezdesz szedni, akkor ugyanúgy fog megjönni. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy késik a vérzésed.

Tesztet mindenképpen csinálj, ugyanis a tabletta onnantól kezd el hatni, hogy szeded, visszamenőleg nem hat.

2018. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet 14 nap múlva az aktus után és negatív lett úgy hallottam hogy 14 nap elég hozzá hogy biztosat mutasson ráadásul 2 különböző teszt is negativat mutatott ki.
2018. szept. 22. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elég. Akkor kell tesztelni, amikor késik a következő menstruáció (esetedben akkor kell tesztelni, ha a megvonásos vérzés kezdődik).
2018. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!