Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mostanában többször is megesett hogy naponta többször is lefeküdtem a párommal.

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek, de kicsi a hormontartalma, és ma reggel amikor készültem zuhanyozni rámtört a hányinger. ugye nem lehetek terhes?
2010. jún. 23. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálunk! Ön a GYIK 1000000. terhes kislánya! A neve pedig legyen Géza!
2010. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer mellett nagyon kicsi az esélye (hormontartalomtól függetlenül). Ha a szünetben nem jön meg, csinálj tesztet!
2010. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerinted csak akkor lehet hányingered ha terhes vagy??Ez butaság!Akkor kezd el gyanakodni,ha nem jön meg!
2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

elsőnek igaza van.


20F

2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaj Istenem! te hány éves vagy hogy ilyen ostobaságot kérdezel? hogy függene már a napi szex számától hogy terhes vagy-e?????????
2010. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,sztem csak elrontottad egy kicsit a gyomrod! :)
2010. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

uhh..-.- bocsi, de elég tudatlannak látszol így a kérdésből...

először is, mindegyiknek kicsi a hormontartalma és ez nem befolyásolja azt h terhes legyél:D bármitől lehetett hányingered, nem tudom miért gyanakodsz egyből erre

A tapasztalatlanságodból gondolom h nem régóta szedheted, nézz utána h h működik a gyógyszer és ilyesmi, sztem nem igen nézted meg:) 1 hányinger még nem mellékhatás, elronthattad a gyomrod is, kb 100%ra mondom h nem az miatt van, a terhesség meg..-.- ha jól szeded nem lehetsz(nagyon kicsi az esély) de ha 1 hete szeded, még nem kellett volna védekezés nélkül szeretkezni

2010. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

17:26 köszi (: csak ez a héten nem először volt, hogy hányingerrel kezdtem a napot.


és a bunkó válaszokat ha lehet mellőzzétek. kösz. ;) mellesleg ez az oldal azért van ha valamit nemtudsz megkérdezheted, és válaszolnak. és senki nem kíváncsi a bunkó megjegyzésekre.

2010. jún. 23. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye,hogy fogamzásgátló mellett teherbe ess,de szerintem a biztonság kedvéért mindenképp végezz el egy tesztet.Én is szedek fogamzásgátlót már 3 éve,rendszeres szexuális életet élek,de hálisten nem estem teherbe.Milyen gyógyszert szedsz?
2010. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:33 vagyok

Bocsi, én nem voltam bunkó, ha annak látszott is, de sztem nem :)

Csak a kérdésedből, amit beleírtál, gondolom h nem vagy benne még elég tapasztalt, ezért írtam le még pár dolgot.Gondolok itt arra h a kis hormontartalom nem befolyásolja azt h könnyebben teherbe eshetsz(mindegyiknek kicsi már) stb..egy hányingertől még tuti nem vagy terhes:) nem jelentkezne ilyen hamar a mellékhatás, mondjuk nem írtál időpontot, de gondolom h nem hónapokkal ezelőtt történt:D

2010. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!