Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb condom a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

Mert már hallottam mindent hogy (idézem) "durex kiszakadt és váltottunk masculanra" meg "nekünk több évig nem szakadt ki a durex" stb. tehát sok verziót hallottam már és hogy szerintetek melyik a legjobb ? Hallottam olyat is hogy tulajdonképp semmi különbség nincs közöttük csak árban meg névben és hogy ez mennyire igaz

Válaszokat előre is köszönöm


2010. jún. 24. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha levágod a farkad az aztán tutira biztonságos:)
2010. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TORRCIZIK
2010. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tablettát kell szedjen a csaj, olcsóbb mintha havonta elszakadna egy koton oszt mehetnél a 72 órás tablettáért meg nem is annyira károsítja a csajt
2010. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
toljad seggbe és akkor nem kell gumi
2010. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak, hogy valaki komolyan is válaszoljon: Mi már gyógyszerezünk a párommal, de a Lifestyles Play nagyon jó gumi, illetve a még olcsóbb kategóriából a Schlecker drogéria sajátmárkás, Vulkan nevű óvszere, abból is főleg a zöld dobozos, vékony változat. Durex nálunk nem annyira vált be, Rako-t próbáltunk még többek között,de az kerüld el, mert pocsék.
2010. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi lifestyles ultra safe-t használunk.ez spermicides és ezáltal még biztonságosabb is.egyszer véletlen kiszakadt,de csak azért mert nem vtam olyan nedves mint szoktam,meg kicsit vadabbak is vtunk a szokottnál.de szerencsére nem lett semmi baj :)

azóta is azt használunk immáron 1 éve,heti 5-6x.

2010. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan te is hülye vagy toljam seggbe és akkor nem kell gumi te is értelmes ember lehetsz remélem majd lesz 1 jó nagy sz*r darab a farkadon...
2010. jún. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!