Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok vélemyényt írni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vélemyényt írni a Masculan nevezetű óvszerekről?

Figyelt kérdés
A barátommal eddig a legdrágább Durexet használtuk, csak arra jutottunk, hogy nehéz finanszírozni, és rátaláltunk erre a márkára. Csak nem tudjuk erdemes-e kipróbálni, mert nagyon fiatalok vagyunk, nem kéne se gyerek, se abortusz

2018. nov. 1. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én csak masztihoz használom, ha valami olyasmi kerül a nunámba, amire kell a védelem, egyébként csak rosszat hallottam róla
2018. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

A neszeszerembe pihen..biztos jó aki szereti de én akárhányszor próbáltam 2p után rájöttem egy nagy fa...ág. Élvezhetetlen mind 2 félnek a gumi nélkülihez képest.

25F

2018. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal kezdetektől ezt használjuk. Soha nem jött le, nem szakadt el, mi szeretjük. De van akinek nem jön be.
2018. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Elárulom neked, helyesen használva a legolcsóbb gumi is ugyanolyan jó, mint a legdrágább. Itt csupán annyi a történet, hogy a márkát is meg kell fizetni.
2018. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta használom, nekem bevált. 28/F
2018. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok barátnőm használja, ők szeretik. Én egyszer vettem hogy a barátommal kipróbáljuk de a 1 darabot próbáltuk, a többit elosztogattam.

Nekünk kicsi volt. Amúgy is sokaktól azt hallottam hogy nem akkora mint pl a durex vagy a lifestyles sokkal szorosabb, kisebb. Így mi nem tudtuk használni.

Ellenben a 4 barátnőm szereti

2018. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évekig használtuk, soha nem szakadt ki, teljesen jó és megbízható.
2018. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Évekig használtuk párommal, soha nem volt rá panaszom. Nyilván jobb gumi nélkül, de ez mindegyikre igaz, nem csak erre a márkára :D
2018. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:
86%
Na és akkor egy értelmes válasz is megy semmivel sem rosszabb mint a durex és tádám elmondom a lényeget ebből is van kicsi és nagy méret bordázott és sima ízesített extra vékony és sorolhatnám . 39f
2018. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen meg vagyok elégedve vele. De a viselőjétől is függ szerintem. 3 hosszabb távú kapcsolatomban bevált, soha nem történt semmi extra.

Egyetlen egy pasival volt, akivel mindig történt valami. Lecsúszott, kiszakadt.

2018. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!