Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem tud elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud elélvezni ha óvszerrel védekezünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utalja az óvszert, viszont fogamzásgátlót nem szeretnék szednii, a megszakításos “időben kiveszem” módszer pedig megbízhatatlan több szempontból is. Szóbakerült már ez a probléma, de nem talaláltunk rá megoldást. Azt mondja hogy nem a gumi méretével van gond és nem is a fajtájával (sima durexet használunk).

Lányként fogalmam sincs hogy mit tegyek, főleg hogy ő az első barátom akivel lefeküdtem, tehát nincs sok tapasztalatom a dologban. A tudat hogy egyszer sem tudtam még kielégíteni teljesen lerombolta az önbizalmam minden ilyen dologgal kapcsolatban (mondjuk mindig is kellemetlennek tartottam amikor arra került a sor hogy orálisan kényeztetem, nem azzal van a problémám amit csinálok, hanem azzal hogy félek hogy miatta undorítónak tart majd).

Kézzel sem tudtam sosem kielégíteni, bár mondjuk szerintem ennek az az oka hogy túl sokszor végez önkielégítést. És mivel félek attól hogy hiába próbálnám meg a kezemmel/számmal kielégíteni akkor sem menne, inkabb meg sem merem próbálni. Ott tartunk, hogy 3 hónapja élünk aktív szexuális életet de én még nem tudtam azt elérni hogy elélvezzen.

Kezdek teljesen elkeseredni, néha inkább azt hazudom h megvan, csakhogy ne szexeljunk, mert tudom hogy megint nem tudnám eljuttatni a csúcsra és nem akarok újra kudarcot vallani.

Nagyon bánt a tudat, hogy nem vagyok elég ügyes/kívánatos, és az a gáz hogy a barátom simán beszél arról, hogy egyszer sem élvezett még el és tudom, hogy a haverjainak is elmondja és fogalmam sincs, hogy ő/ők ezt az en hibámnak vagy az óvszer hibájának tartja/ák. Sajnos én annyira szégyellem ezt az egészet, hogy senki előtt, még a barátnőim előtt sem merem megemlíteni.

Ha valakinek van tapasztalata hasonlóval kapcsolatban akkor kérem segítsen.



2018. nov. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem veled van a baj, hanem a barátoddal. Maszturbáljon kevesebbet, forduljon pszichológushoz, ugyanis nem mondom, hogy óvszer nélkül nem sokkal nagyobb az élvezet szex terén, de óvszerrel is lehet élvezni annak, akinek nincsenek pszichés problémái ezzel kapcsolatban. Számtalan férfi van a világon, akiknek nem jelent gondot. Nem véletlenül.
2018. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne bántson, mert nem veled van a baj. Én is sokszor saját kezemmel fejezem be szex után, és nem azért, mert a barátnőm nem egy istennő.
2018. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, neki kellene fejben átállni. Nagyon sok férfi elvan a gumival, nem az ördögtől való dolog.


"az a gáz hogy a barátom simán beszél arról, hogy egyszer sem élvezett még el és tudom, hogy a haverjainak is elmondja és fogalmam sincs, hogy ő/ők ezt az en hibámnak vagy az óvszer hibájának tartja/ák"


Nem csak a problémát kell kimondani, hanem törekedni kell a megoldásán is, neki IS. Sőt inkább neki, mert ez rajta múlik, nem rajtad. Ne hagyd, hogy lerombolja az önbizalmad! Arról is megvan a véleményem, hogy ezt a haverjaival tárgyalja ki... Azzal ne foglalkozz, hogy ők mit gondolnak, nem velük vagy kapcsolatban!


És azt tanácsolom mint az első. Verje kevesebbet! Próbáljátok ki, a Durexnek is van vékonyabb fajtája. Tabit emiatt tényleg ne szedj, mert nem éri meg.

A barátodnak a korábbi kapcsolataiban is fennálllt eme problémája?

2018. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kézzel és szájjal sem megy, akkor nyilván nem a koton a baj. Azért egy párnak idő kell, hogy összecsiszolódjon, kitanulják, hogy a másik félnek mi a jó. Ha ő az első kapcsolatod, akkor meg pláne nem várható el, hogy rögtön szexistennő legyél. A párodnak kellene segíteni és mondani, hogy mit hogy csinálj, hogy jobb legyen. Ki lehet próbálni vékonyabb óvszert is akár, hátha.
2018. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!