Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükség van eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség van eseményutáni tablettára?

Figyelt kérdés
Fél-egy percig óvszer nélkül szeretkeztünk, akkor sem "durván", hanem csak élőjátékként. A legrosszabb esetben, ha épp akkor van peteérése, szükség lehet esemény utánira? Tudom felelőtlen dolog volt. Nyilván nem történt elélvezés, de valós lehet a "baj"?

2018. nov. 4. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Esély mindig van a terhességre. De én ilyen miatt nem vennék be hormonbombát, ami aztán hónapokra szétcseszi a szervezetemet.
2018. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért kérdezem, mert ha esetleg a jövőben nagyobb baj történik, pl. az aktus végén szakad az óvszer és nem telt el megfelelő mennyiségű idő a két tabletta között az lehet nagyobb baj, mert nem kapkodhat be az ember ennyi hormont rövidebb idő alatt, bár nemtudom.
2018. nov. 4. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerűbb lenne normálisan védekezni, nem gondolod? Egy szem esemény utáni tabletta annyi hormont tartalmaz, mint egy évi adagnyi fogamzásgátló tabletta. Talán kifizetődőbb lenne azt szedni. Vagy megtanulni gumit használni.
2018. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Az előváladékban akkor van spermium ha előtte már elélvezett a pasi és nem volt pisilni. (Igen most egy vitát robbantók ki, de a legtöbb szakorvos így gondolja).


Szerintem ennyi miatt ne vegyél be. Ha 2 tökéletesen egészséges pár van együtt ovulációkor és beleélvez a nőbe akkor van 15-20%esély a babára. Persze, ez nem nyugtat ha nektek pont összejön.

Meg nagyon sokaknak sokáig működik a megszakítás.


Én nem vennél be olyan tabit, ennyi miatt biztos nem. Nőgyógyász a barátom ő sem engedné ennyi miatt, hogy bevegyem.


De persze neked kell átgondolni, meg te tudod pontosan mi a helyzet, mi történt. Pl középidőben mikor? Ovukor vagy utána 1-2 nap?

2018. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok, vele szoktunk is, de sajnos hibáztam aláírom. 2-3 pisi volt az utolsó elélvezés után. Sajnos ovulációról pontosat nemtudok írni, csak a legrosszabbat feltételezem, az is lehet, hogy épp nincs. A lány előző menstruációja múlthónap, kb. Okt. 11-12-13 környékén volt.
2018. nov. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!