Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring huvelygyuru?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring huvelygyuru?

Figyelt kérdés
26-27 napos ciklusaim vannak,feltehetem a gyurut a ciklus 9.napjan? Vagy muszaj megvarnom a kovetkezo menzesz elso napjat?? Koszonom a segitseget.

2018. nov. 4. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,meg kellene várni.
2018. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Attól is fugg h elotte szedtel vagy hasznaltal e valamilyen fogamzasgatlot
2018. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Par honapja hasznaltam mar nuvaringet igen de azota eltelt kb 4 honap.
2018. nov. 4. 22:57
 4/6 anonim válasza:

Kicsit zavaros a kép de leírom mind ket verziót.

Ha most szeretnél Nuvaringet hasznalni s az elozo honapban nem hasznaltal akkor celszeru a ciklus elso napjan felhelyezni.

Felhelyezheted a ciklus 2. Vagy 5. Napjan is azonban 7 napig kiegeszito vedekezest kell alkalmaznod.

Ha elozo honapban hasznaltal Nuvaringet s kesobb szeretned felhezeni a szunet utan (pl kesleltetni a mensest) ugyan ez a helyzet 7 napig kiegeszito vedekezes szukseges.

Remelem tudtam segiteni.

2018. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző vagyok.

Egy jó tanacs meg pluszba.

Probalj ebbol ne rendszert csinalni mivel a hormonok nagyon erzekenyek s hormonzavar lephet fel.

2018. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ugy dontottem inkabb hasznalom rendesen! Megvarom a ciklus elso napjat. Koszonom !!
2018. nov. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!