Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlóval kapcsolatban vannak rossz tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem fogamzásgátló tablettát. De most "" muszaj"" csaszarmetszesen estem át és egyáltalán nem akarok kockáztatni, hogy másfél éven belül teherbe essék, mert gondok voltak a hegemmel. 7honapig szoptattam,most kezdem el szedni. 8honapja szultem.
2018. nov. 7. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és másik kérdés.. Az orvosom épphogy kiirta a receptet már mennie kellett szüléshez.. Tehat el sem mondta hogyan kell elkezdeni a szedést. Tudom, biztos benne van a tájékoztatóban (1 hét múlva veszem meg, most ciklus közepén vagyok) . De azért jó lenne ha valaki leirná.
2018. nov. 7. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el.

[link]


Rossz tapasztalata biztosan sok embernek van. De hogy rád hogy hat, az majd kiderül az első 3 levél során.

2018. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. nov. 7. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nem szültem még, 19 vagyok és 1,5 éve szedem. Én az első 2 hónapban harapós voltam tőle, ingerlékeny, de elmúlt, azóta se nem híztam, se nem fogytam, bőröm rendben, működik a fogamzásgátlás is.
2018. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!