Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos az escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos az escapelle tabletta ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párommal a napokban együtt voltunk védekezés nélkül, nem így terveztük, de sajnos megtörtént. Elmenni nem ment el bennem, de mivel én nagyon parázós alkat vagyok, utána rögtön már olyan 3 órával felirtattam és be is vettem egy escapelle tablettát.

Sajnos nem olvastam jókat róla és most aggódok.

Ilyen esetben lehet belőle baj? :(



2018. nov. 12. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót pont abba hagytam, utána 4 napig volt vérzésem (nem menstruációs) és az ötödik napon voltunk együtt.

Az esemény utáni tabletta után volt egy pár órás barnázásom, de egyelőre csak ennyi.

2018. nov. 12. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, hogy fogamzásgátló abbahagyása után pár nappal sikerült ilyen helyzetbe kerülnöd. A szervezeted nem lesz hálás, az tuti. Most annyi hormont vettél be azzal az egy szem esemény utáni tablettával, mint amennyi hormont egy évre való fogamzásgátló tabletta tartalmaz. Úgyhogy ne csodálkozz, ha az elkövetkezendő fél évben káosz uralkodik majd a hormonháztartásodban. Vicces, hogy a terhesség miatt parázol, mikor éppen szétbsztad a szervezetedet. A terhesség a legkevesebb. De nyilván kb semmi esély nincs rá.
2018. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek hagytad abba a tablettát, ha már a 4. napon nem bírtatok normálisan védekezni?

Jó eséllyel nem lesz baj, az Escapelle hatásfoka elég jó, de ha ennyire nem vagytok képesek normálisan védekezni, keress valami módszert, amivel nem kell sokat törődni, mert így hamar terhes leszel.

2018. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de tényleg nagyon felelőtlen voltál. Én is voltam ilyen helyzetben, tudom, hogy milyen rossz ez az aggódás. :( Azóta is csak védekezéssel szexelek. Jó tanulópénz volt...
2018. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen, azért hagytam abba, mert szakítottunk egy ideje. Pontosan ezért mondtam, hogy ezt az alkalmat egyáltalán nem így terveztem. És én szóltam neki előre, amikor megtette úgy, már nem tudtam mit csinálni...
2018. nov. 13. 05:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De, felelőtlen vagy. Mi az, hogy nem tudtál mit csinálni? Talán megerőszakolt? A párod is ugyanúgy felelőtlen...
2018. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!