Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyobb átmérőjű óvszerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb átmérőjű óvszerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég van barátnőm, most kezdtem szexuálisan aktív lenni, és az a gondom, hogy az összes óvszer amit eddig próbáltam szűk volt. Masculant már a makkra alig bírtam felgörgetni, akkor néztem utána a névleges átmérőknek. Az 56 mm-es Durexek épp hogy felszenvedhetők, de annyira szorít, hogy a gumi végén lévő kis "gyűrű" erős nyomot is hagy miután lehúzom, valamint több gumit is szakítottunk már el, gondolom azért mert túlságosan feszült. Milyen márkát és típust ajánlanátok, ami nagyobb átmérőjű?

Köszönöm az értelmes válaszokat előre is!



2018. nov. 23. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen.. Nagyon kellemetlen felhúzni. Müllerben lehet kapni nagy méretet, de az csak pár mmel nagyobb.

Másnak is ilyen. Nem véletlen utálja mindenki. Használjatok Pharmatexet.

2018. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mysize69 elég nagy lesz a vaskos dorongra.
2018. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!