Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet jó minőségű óvszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jó minőségű óvszert, ill. síkosítót venni? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Félve teszem fel a kérdést, kissé cikinek is érzem, a boltban megkérdezni meg végképp, ezért itt kérdezem. Első együttlétünkre készülünk a párommal, és nem tudom, milyen fajta óvszer lenne a legideálisabb, mert nagyon sok fajta van, és árban is eltérőek. Melyik az, amelyik tuti nem szakad ki, csúszik le, etc, tehát biztos jó fajta? Illetve megéri e síkosítót is venni mellé? Azzal könnyebb lesz? 19/l

2018. dec. 4. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Durex, nézzétek meg a méreteket hogy biztos jo lesz e. Sikositobol pedig a bioglide-ot ajanlom.
2018. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikosito felesleges dolog szerintem foleg ha nem popsiba szeretnetek nekem amugy a masculan a kedvenc ovszermarkam
2018. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Bárhol lehet venni

A durex az jó

2018. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban vettünk síkosítót és óvszert is, mindkettőből a saját márkásat, jó volt mindkettő, átlagos mérettel. A síkosítót is szeretjük, az ára sem horror, és nem 50ml hanem van benne bőven.
2018. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikosítób szerintem a bio a legjobb( mégiscsak természetes) ,óvszerből a skins
2018. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi masculant használunk, sose szakadt még ki. Azonban fontos, hogy a legjobb márka se ér semmit, ha rossz a méret vagy rosszul lesz felhelyezve a gumi.

mi nem használtunk sikosítót, szóvak ebben sajnos nem tudok segíteni.

2018. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nedves tudsz lenni, akkor nem kell síkosító, felesleges.

Mi Durexet használunk, ízesítettet, az nem is büdös, meg ha esetleg szex után még a szádba vennéd a párod farkát, finom íze lesz :D

Emojis durex :D


Egyébként szex közben többször is nézze meg a barátod hogy nem-e csúszott fel az óvszer, és akkor nem lesz gond :) illetve helyesen rakja fel :)

2018. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ami nagyon bevált:

Lifestyles Ribbed és Play, síkosítónak pedig az Aquaglide.

Simán kapható a Rossmannban és Tescoban. Az sosem árt, ha van tartalékban síkosító.

2018. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi régebben csak Lifestyle használtunk, árban elég jó, most kipróbáltuk a Durexet, de nem érzek semmi különbséget. Egyébként az óvszereken is van sikosító, de ha félsz, hogy nem fogsz úgy felizgulni, akkor inkább vegyetek. A durexnek is van sikosítója, ha nem sajnáljátok rá a pénzt. Egyébként márkán belül is rengeteg féle ízesítésű/fajtájú óvszer van, van ami bordázott, mentolos, stb.. Szerintem első alkalomra jó a klasszikus sima, de nézelődj az internetes oldalukon, fenn van minden. :)
2018. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Óvszerből mindenképp durex

Síkosító szerinten teljesen felesleges. Csak ne stresszelj rá!🙂

2018. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!