Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Péniszen, fityma alatt maradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszen, fityma alatt maradt sperma meddig életképes?

Figyelt kérdés
Fityma alatt, péniszen lévő sperma életképes marad 8-10 óra után, vagy addigra már elveszti megtermékenyítő képességét és megszárad vagy lebomlik? (Mosakszom mindig, puszta kíváncsiság a kérdésem a sperma megtermékenyítő és életbenmaradó képességéről)

2018. dec. 9. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy gatyában van közbe, tehát nem szabad levegőn a pénisz.
2018. dec. 9. 09:49
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

A gatyában szerinted nem szabad levegő van? :D


Nem sokáig életképes, ettől nem sok esély van teherbe esni.

2018. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Méghogy kíváncsiság..

Igénytelen vagy,célszerűbb lenne minden matyizás után megmosni a farkadat és akkor fel sem merülne benned ilyen kérdés.

Egyáltalán ki fekszik le egy ilyen büdös farkú undormánnyal..nem is értem.

Egyébként 37fokon 15-18 órán keresztül életképesek a spermiumok.

2018. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó az utolsó alkalmat tényleg elbasztam ezen nincs mit fírtatni. De amikor matyizás után 12 órával a barátnőm hozzáért teljesen a péniszemhez, fogdosta és megújjazta magát ugye annyi idő után már nem lehet gond és megszáradt úgy, nem?? (Egyébként semmilyen folt vagy fehér izé nem volt a péniszemen, hiába matyiztam nem nagyon látszódtak dolgok meg szag sem volt, csak úgy parázok hogy gondoltam ezt megkérdezem. TÖBB ILYEN NEM LESZ
2018. dec. 9. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz terhes.
2018. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam, több válasz nem is kell mert elég gusztustalan vagyok én is meg a téma is
2018. dec. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!