Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ultra vékony óvszer tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ultra vékony óvszer tényleg olyan érzetet kelt mintha óvszer nélkül csinálnánk a partneremmel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2018. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz olyan. Nincs az az óvszer, amit abszolút nem lehet érezni, de tény, hogy kevésbé érzed, mint egy hagyományos óvszert.

De nézd a jó oldalát, nem kapsz el nemi betegséget, nem lesz nem kívánt terhesség, abortusz, nem kell gyerektartást fizetni, szóval azért az óvszernek is megvannak a maga előnyei.

Személy szerint azt gondolom, hogy ha valaki elég érett, akkor semmilyen óvszer nem jelent gondot, függetlenül attól, hogy nyilván jobb nélküle. De aki elég érett gondolkodású és felelősségteljes, nem önző, az túl tud lépni az óvszerhasználaton és azzal is teljes mértékben tudja élvezni az együttlétet.

2018. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem! Én olyat használok, de bármennyire is vékony, gumi nélkül sokkal jobb!
2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nrm
2018. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jobb mint a sima.
2018. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Teszek egy kis síkosítót a farkamra, ugy húzom fel, és akkor igen. Gumiban az a nedvesség érzés nincs meg, így viszont igen.
2018. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szaka93 válasza:
6%
21. Században élünk rengeteg más módszer van hogy gumi nélkül csináld! Pl. Fogamzásgátló, spirál, esemény utáni tabi, tescos szatyor stb...
2018. dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csak azt mondhatom, nem lesz soha ugyanolyan gumi nélkül, mint gumival.


A fogamzásgátlást valóba több módszerrel lehet intézni, ám a nemi betegségektől a gumi véd a leghatékonyabban. Ennél már csak az önmegtartóztatás jobb módszer. :-)

Arról nem is szólva, ha a férfi nem biztos a partnerében, hogy valóban használ fogamzásgátlót, akkor szintén a gumi a tuti megoldás.


(Kedves kérdező! Még annyi. Nem tudom, mennyire vagy felvilágosúlt, talán te is tudod, ám azért leírom. Szex közben nem elég az orgazmus előtt felhúzni az óvszert, a legegyszerűbb, legrövidebb behatolás előtt már rajta kell lennie a szerszámodon. Hiszen nem csak az orgazmuskor kiáramló sperma ejthet teherbe egy nőt, hanem már az előváladékban lehetnek spermasejtek. Kisebb az esélye, de van rá példa. A nemi betegségek elleni is csak akkor hatásos védekezés az óvszer, ha mindenféle behatolás előtt felveszed.)


Gumihoz sikosítót használni nem mindig jó ötlet! Kizárólag akkor szabad, ha meggyőződünk róla, hogy kompatibilis az óvszer és a sikosító. Különben, rossz választás esetén a sikosító roncsolhatja az óvszer anyagát, ami növeli a sperma kijutásának esélyét. (legcélszerűnn ugyanattól a gyártótól, azonos márkát vásárolni)

2018. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:-) Úgy akartam írni: nem lesz soha ugyanolyan gumival, mint gumi nélkül.
2018. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!