Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidócsökkenés a Missee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidócsökkenés a Missee fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan, akinek ettől a fogamzásgátlótól csökkent a szex iránti vágya? 4 hónapja szedem, az elején semmit nem tapasztaltam, mostanra viszont kevésbé kívánom a szexet, nehezebben is nedvesedek és tágulok. Lelki oka nincs, a párommal is minden rendben van, sőt... Lehet ez a probléma? Mással is fordult már elő? Érdemes váltani?

(Az olyan választ kérlek mellőzzétek, hkgy hagyjam abba a gyógyszer szedését stb... Köszönöm!)



2018. dec. 16. 19:09
 1/3 Spiritrobber ***** válasza:

A gyógyszer mellékhatásait olvastad?


Esetleg másik fajta anti tabi?

2018. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2 komponensűek mindig hatnak a libidóra. Ez nem kérdés. A kérdés csak az h mikor és mennyire. Ezért nem preferálom ha a lányok gyógyszert szednek akkor, ha nem is betegek...
2018. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Olvastam a mellékhatásokat, ott azt írták csak, hogy szinte semmilyen mellékhatása nincs, és csak az olyanokat említették meg, amik súlyosabbak, libidócsökkenésről nimcs szó. Azért kérdezem,mert ha erről van szó, akkor nyilvánvalóan váltok,de vizsgálatra is elmegyek, hiszen lehet más egészségügyi probléma is... Csak keresem, hogy merre tapogatózzak (dokihoz csak januárra kaptam időpontot)

Második: neked is köszönöm. Én ezt a módot preferálom, remélem, a váltás segít, vavy hogy tényleg a gyógyszer az oka, és nem más.

2018. dec. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!