Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Latexmentes óvszer tartalmaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latexmentes óvszer tartalmaz szilikont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam a latexmentes óvszer-kérdéseket. Eddig jó lenne minden, de kérdés szilikontartalma nincs véletlen, mert én azt sem bírom. :( Ja, és hozzátenném, mondhatni tök hülye vagyok az óvszerekhez, mivel amikor kiderült az érzékenységem (és nem is én vásároltam anno), utána többet messziről sem láttam, és az közel 20 éve volt. Minden tapasztalat érdekel! (Mj. : Eddig fogamzásgátlót szedtem. )
2010. jún. 28. 01:38
 1/1 Peter Griffin ***** válasza:
továbbá kátrányt, kis mennyiségű marihuánát, A,C,és D vitaminokat, kénsavat, klórt, ciánkálit, légyölő galóca spórákat, döglött patkányokat, néha olajszállító teherhajó is van benne ,de ez a gyártótól függ.
2010. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!