Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után 22 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után 22 nappal begatív teszt. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen tèma van, de hátha így választ kapok. December 1-èn jött meg.7-èn törtènt a baleset menzesz utolsó napján.12óra múlva vettem be az escapellett. Utána 11-èn vèrzès jelentkezett ami 2napig tartott nert az orvos adott injekciót, hogy ne vèrezzek.21-èn doki megnèzett hüvelyibultrahanggal azt mondta vèkony a mèhnyálkahártya. Ma van a 23. nap a baleset óta.10es teszttel reggel negatívat teszteltem. Hihetek már a teszt eredmènyènek szerintetek? A napokban sokat kell pisilnem, de lehet felfáztam. Ès mèg mindig szokott hányingerem lenni. Nem tudom ez mèg a tablettától lehet e. A tabletta bevètele után másfèl hèttel kezdett a hanyinger. Hozzá teszem nagyon ideges vagyok. Nem tudom ez normális e.
2018. dec. 30. 11:17
 1/9 anonim válasza:

Mikor kell / kellett volna megjönnie a rendes vérzésednek?

Egyébként szerintem eleve nem volt sok esélye a teherbe esésnek, ovuláció kb a ciklus 14. napja körül van.

Előfordulhat, hogy a gyógyszer megborította kicsit a hormonháztartásodat.

Én is jártam így (ciklus közepén), kb. 12 órára vettem be. Annyit tett, hogy egy héttel hamarabb jött meg. Utána, 15 napra azért ráteszteltem, mert nem volt erős a vérzésem. Negatív volt.

Én azt mondom, hogy elhiheted, a mai nagy érzékenységű tesztek elég hamar, kis koncentrációban kimutatják már a hCG-t a vizeletből.

De ha nem jön meg - vagy nagyon bizonytalan vagy - tesztelj még egyet. Én is megtettem, egy negatív teszt nem teszt :)

2019. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszod.December 28-an kellett volna megjönni talán,de most nem szedtem fogamzásgátlót ès olyankor nem rendszeres a ciklusom.Azóta csináltam mèg tesztet,de az is negatív.Voltam dokinál is január 4-èn.Annyit mondott,hogy kb 6mm a nyálkahártya ès 1-2hèten belül meg kellene jönnie.Remèlem úgy is lesz.Mert olyan fura szúró,ègető èrzès van nèha a hasamaljában.Fájdogál nèha a petefèszkem is.
2019. jan. 8. 15:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Mèg azt megkèrdezhetem,hogy neked utána rendben megjött a vèrzèsed?Èn már teljesen kivagyok idegileg.Senkinek nem kívánom ezt a helyzetet.Nálam ráadásul kellemetlen mellèkhatásai voltak a tablettának.Bevètel után másfèl hèttel folyamatos hányinger,fájdalmak.Szörnyű volt.Talán most kezd jobb lenni kicsit.
2019. jan. 8. 15:26
 4/9 anonim válasza:

Nekem egy héttel hamarabb jött meg. Mondjuk az lehetett azért is, mert éppen akkor hagytam abba a fogamzásgátlót is (persze, hogy akkor történik ilyen baleset...), szóval nem tudom, hogy az Escapelle vagy a fogamzásgátló hiánya miatt volt.

Nekem hálistennek semmi mellékhatása nem volt.

Szúró-égető érzés néha nekem is szokott lenni, mielőtt megjön.

Ha így is negatív lett a teszted, szerintem hihetsz neki, de lehet, hogy megkockáztatnék még egy nőgyógyászati vizsgálatot a közeljövőben.

2019. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már háromszor voltam orvosnál egy hónap alatt.Szerintem azt hiszik hülye vagyok.Mèg a jövő hetet megvárom ès,ha addig semmi akkor jövő pènteken elmegyek.Akkor már 38.nap lesz a tabletta okozta vèrzèstől.Már lehet csak bekèpzelek hülyesègeket.Èn is októberben hagytam abba a tablettát erre ilyen törtènik.
2019. jan. 9. 20:30
 6/9 anonim válasza:

Egyik barátnőmmel is történt ilyen, hogy pszihésen teljesen rácsavarodott a dologra. Akkor nagyon nagyon sokat késett neki.

Remélem, hogy csak ez a baj! :)

Ne foglalkozz vele, nézzenek hülyének, ha kell, de amíg nem vagy nyugodt, addig nem vagy nyugodt. Az ő dolguk lenne megnyugtatni.

2019. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nèha meggyőzöm magam,hogy minden ok,de aztán mindig rámjön,hogy mi van,ha mègsem.Mire egyik bajom elmúlik akkor valami más kezd szúrni vagy fájni.Totál kikèszít.Telhetne gyorsabban is az idő:-)Ès köszi a nyugtatást.Rendes tőled.Nincs kinek beszèlnem erről lehet azért is visel meg ennyire
2019. jan. 10. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta már rendeződött minden? :)
2019. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyjából rendeződött.Azóta megjött,de injekció hatására csak mert lett egy ciszta a petefèszkemen.Senkinek nem kívánom amit átèltem.Rám nagyon rosszul hatott ez a törtènet.Másfèl hónapig fájdalmak,rosszullètek.Szörnyű volt.Mèg most sem az igazi,de remèlem lassan elmúlik.
2019. jan. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!